Jak się okazuje, gwiazdor opublikował wyniki swoich badań na Instagramie. Nic nie pozostawia więc wątpliwości, że jego test na koronawirusa dał wynik pozytywny. Fani są zaniepokojeni zdrowiem zarówno gwiazdy, jak i jego ukochanej.

O kogo chodzi?

Jak wskazuje portal Lelum, o dodatnim teście na koronawirusa poinformował Oleh Riaszeńczew. Mężczyzna brał udział w pierwszej, po długiej przerwie, edycji popularnego reality show - „Big Brother”. To właśnie dzięki temu programowi zdobył ogromną sławę.

Oleh podczas „Big Brothera” poznał Magdalenę Wójcik, z którą do dziś tworzy szczęśliwy związek, mimo nieustannie pojawiających się informacji o tym, że para przechodzi kryzys.

Teraz, jak sam poinformował Oleh na swoim Instagramie, przed partnerami ciężkie chwile. Fani nie kryją zakłopotania zdrowiem samego gwiazdora, ale także dopytują co dzieje się z jego partnerką i jak czuje się Magda.

Instagram @just_oleg.official

Gwiazdor zabrał głos na temat swojego stanu zdrowia

– Wykryto u mnie koronawirusa. Jest to totalnie przerąbane, ponieważ nie czuję się źle, nie mam gorączki, został mi tylko katar i to w sumie tyle. Od wczoraj nie mam smaku i węchu, ale wydaje mi się, że powoli wraca, bo lepiej czuję - wyjawił Oleh na InstaStory.

Mimo dość poważnej informacji, jaką otrzymał, mężczyzna nie trai pogody ducha i wierzy, że wszystko dobrze się skończy.

- Moje zdanie na temat koronawirusa się nie zmieniło. Jak uważałem od samego początku, że to jest zwykła choroba i wokół tego jest wszystko bardzo nadmuchane, to dalej tak uważam, bo patrząc na mnie, ja tylko trzy dni miałem gorączkę. Trzeba nauczyć się z tym żyć i nie dać się zwariować – podkreślił gwiazdor.

Instagram @just_oleg.official

Jak informował portal "Życie": AGNIESZKA WOŹNIAK - STARAK NIE UKRYWA, ŻE CHCIAŁABY JUŻ ODPOCZĄĆ. GWIAZDA NIE MA JUŻ SIŁ NA SĄDOWE ROZPRAWY

Przypomnij sobie: AGATA MŁYNARSKA WYJAWIŁA PRAWDĘ NA TEMAT ODEJŚCIA Z TVP. NIKT NIE PRZYPUSZCZAŁ, ŻE TAKA SYTUACJA MOGŁA MIEĆ MIEJSCE

Portal "Życie" pisał również: BARTŁOMIEJ MISIEWICZ ZOSTANIE CELEBRYTĄ? BYŁY POLITYK ŚWIETNIE CZUJE SIĘ W BLASKU FLESZY. WPŁYW NA TO MA JEGO OSTATNIA METAMORFOZA