Halinę Frąckowiak i Annę Jantar połączyła ogromna przyjaźń. Jednak obie panie poznały się w chwili, która nie była najłatwiejsza dla zmarłej gwiazdy.

Tragiczne wydarzenia

Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej, która miała miejsce 40 lat temu. Do dziś jednak wiele osób nie może pogodzić się z tak ogromną stratą. W chwili śmierci gwiazda miała zaledwie 29. lat, a przed nią było jeszcze całe życie i ogromna kariera.

Jak informuje portal Super Express, jedną z przyjaciółek Anny Jantar była Halina Frąckowiak. Piosenkarka wraz z Natalią Kukulską, Jarosławem Kukulskim oraz wieloma innymi artystami polskiej sceny muzycznej, należeli do Klubu Muzycznego im. Anny Jantar.

Halina Frąckowiak napisała nawet piosenkę dla zmarłej przyjaciółki. Utwór, w którym gwiazda wspomina Annę Jantar nazywa się „Anna już tu nie mieszka” i w całości oddany jest pamięci o tragicznie zmarłej piosenkarce.

Źródło: newsbeezer.com/

Tak zaczęła się ogromna przyjaźń!

Jak się okazuje, zarówno Anna Jantar jak i Halina Frąckowiak urodziły się w Poznaniu, jednak mimo iż Halina Frąckowiak słyszała niejednokrotnie o zdolnej artystce z Poznania, to panie nie miały okazji, aby poznać się w rodzinnym mieście. Miało to miejsce dopiero na jednym z festiwali w Opolu.

- Zobaczyłam, że jest tym zdenerwowana i zasmucona. Chciałam więc pokazać, że jestem po jej stronie. Zobaczyłam wtedy młodziutką dziewczynę, która przecież nie zrobiła nic złego, tylko tyle, że się komuś nie spodobała. Poznałam ją w momencie, gdy działo się coś dla niej niedobrego - wyznała Halina Frąckowiak w rozmowie dla magazynu Viva.

Od tego wydarzenia zaczęła się przyjaźń Anny Jantar i Haliny Frąckowiak, która potem nieustannie się pogłębiała.

Źródło: lyricstranslate.com

Jak informował portal "Życie": MAŁGORZATA TRZASKOWSKA WYJAWIŁA, Z CZYM MUSI SIĘ ZMAGAĆ. SZCZERE SŁOWA ŻONY RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO

Przypomnij sobie: AGATA MŁYNARSKA WYJAWIŁA PRAWDĘ NA TEMAT ODEJŚCIA Z TVP. NIKT NIE PRZYPUSZCZAŁ, ŻE TAKA SYTUACJA MOGŁA MIEĆ MIEJSCE

Portal "Życie" pisał również: JOANNA KUROWSKA NADAL NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ ZE STRATĄ. AKTORKA WSPOMINA SWOJĄ UKOCHANĄ SIOSTRĘ