Jarosław Kaczyński ma już swoje lata, jednak nadal jest niesamowicie energiczny. Co kryje jego tajemnica?

Polityk skrywa tajemnicę

Jarosław Kaczyński nieustannie jest bardzo aktywny. Polityk wciąż bardzo dużo pracuje, a jak wszyscy wiemy, jego praca związana jest z nieustannym stresem. Jednak jak możemy zaobserwować, Jarosław Kaczyński nie przejawia żadnych objawów zmęczenia.

Nie ulega także wątpliwości, że praca to dla znanego polityka całe życie i nie wyobraża sobie, żeby kiedykolwiek mógł zaprzestać udziału w polityce. Skąd więc zamierza czerpać siły na to, aby nieprzerwanie pracować?

Jak podaje portal Pomponik, prawdę na temat sekretu Jarosława Kaczyńskiego wyjawił ostatnio jego cioteczny brat - Jan Maria Tomaszewski. Co ciekawe, obaj mężczyźni są klientami zielarki, która za pomocą swoich naparów oraz eliksirów wspomaga siły witalne ciotecznych braci.

Brat wyjawił prawdę

- Leczymy się z Jarkiem u pani zielarki. Te zestawy ziół nam pomagają - wyjawił Jan Maria Tomaszewski w rozmowie z dziennikarzami Super Expressu.

- Ta pani zielarka przyrządza nam te mikstury i jest jakoś lepiej po nich - dodał brat cioteczny Jarosława Kaczyńskiego.

Dodatkowo Jan Maria Tomaszewski zwrócił także uwagę na to, jak ważna jest dieta. Przypomniał, żeby zwracać uwagę na to, co się je. A według niego dodatkowe stosowanie ziół i naparów poprawia zdrowie, a nawet może uchronić przed niektórymi chorobami.

Czy zatem za cały sekret zdrowia i sił Jarosława Kaczyńskiego odpowiedzialne są tylko tajemnicze napary jakimi wspomaga się polityk?

Jak informował portal "Życie": AGNIESZKA CHYLIŃSKA PRZEZ LATA NIE UMIAŁA SIĘ ZDOBYĆ NA WYZNANIE. GDY POWIEDZIAŁA PRAWDĘ, WSZYSCY OTWORZYLI USTA ZE ZDUMIENIA

Przypomnij sobie: SZCZĘŚLIWA ANETA ZAJĄC PRZYPADKOWO ZDRADZIŁA, ŻE MA NOWEGO PARTNERA? FANÓW AKTORKI ZASTANAWIA TAJEMNICZE ZDJĘCIE, KTÓRE TRAFIŁO DO INTERNETU

Portal "Życie" pisał również: RODZINA KRÓLEWSKA NIE POTRAFIŁA PORADZIĆ SOBIE Z SILNĄ KOBIETĄ JAK MEGHAN? ZASKAKUJĄCE FRAGMENTY BIOGRAFII KSIĘCIA HARRY’EGO I MEGHAN MARKLE