Od czasu, kiedy Justyna i Piotr Żyła postanowili się rozwieść, nieustannie pojawiają się w mediach, gdzie publicznie kierują wobec siebie różnorodne zarzuty.

Konflikt nadal trwa

Jak informuje portal Super Express, na samym początku rozwodu Justyna Żyła zarzucała swojemu partnerowi, że ten dopuścił się zdrady, a także w ogóle nie poczuwał się do rodzinnych obowiązków. Zdawało się jednak, że emocje już opadły i byłe małżeństwo doszło do porozumienia, jednak jak się okazuje - nic bardziej mylnego.

Jakiś czas temu wokół byłego związku Piotra i Justyny Żyłów znów zawrzało. Wszystko to za sprawą posta, który opublikował skoczek narciarski. Piotr Żyła zdecydował się na wyjawienie, jak zachowuje się w stosunku do niego jego była żona.

Jak się okazuje, Justyna Żyła wysyłała do swojego byłego partnera wiadomości między innymi na temat nowej partnerki Piotra, które nie były zbyt pochlebne.

Wczoraj Justyna Żyła ponownie zdecydowała się na publiczne skomentowanie tego, jak zachowuje się jej mąż. Opublikowała bowiem na ten temat wpis na swoim instagramowym koncie.

Instagram @justynazyla

Justyna Żyła wyjawiła prawdę na temat byłego męża

- Szanowny eksmąż mógłby oprócz głupawych uśmiechów i chwalenia się jak wspaniałe chwile przeżywa na zabawach przypomnieć sobie, że ma również dorastające dzieci, że ma syna, który niedługo stanie się dorosłym mężczyzną. Że posiadanie dzieci to nie tylko pożal się Boże marnej kwoty alimenty, które nie są żadną łaską, a obowiązkiem każdego ojca, który porzuca rodzinę. Że posiadanie dzieci to nie tylko wysłanie grafiku do ich matki z informacją, kiedy może je łaskawie zabrać między zabawą a czasem z konkubiną - napisała Justyna Żyła.

Czy to początek kolejnego dużego konfliktu małżeństwa, który znów będzie się rozgrywał na oczach fanów?

Instagram @justynazyla

Jak informował portal "Życie": MAŁGORZATA TRZASKOWSKA WYJAWIŁA, Z CZYM MUSI SIĘ ZMAGAĆ. SZCZERE SŁOWA ŻONY RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO

Przypomnij sobie: AGATA MŁYNARSKA WYJAWIŁA PRAWDĘ NA TEMAT ODEJŚCIA Z TVP. NIKT NIE PRZYPUSZCZAŁ, ŻE TAKA SYTUACJA MOGŁA MIEĆ MIEJSCE

Portal "Życie" pisał również: JOANNA KUROWSKA NADAL NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ ZE STRATĄ. AKTORKA WSPOMINA SWOJĄ UKOCHANĄ SIOSTRĘ