Przez wiele lat Viola Kołakowska znana była tylko z tego, że pozostawała w związku z Tomaszem Karolakiem. Ostatnio jednak kobieta bardzo mocno uaktywniła się w mediach społecznościowych, a wszystko to za sprawą koronawirusa.

Kontrowersyjne poglądy kobiety

Jak donosi portal Pudelek, Viola Kołakowska totalnie nie wierzy w wirusa, który w Polsce spowodował śmierć prawie 2 tysięcy osób. Co więcej, kobieta otwarcie mówi również o tym, że nie nosi maseczek, a także nie zamierza się szczepić, jeśli pojawi się szczepionka na COVID-19.

Co więcej, Viola Kołakowska niejednokrotnie kierowała obraźliwe określenia w stronę polskiego rządu. Stwierdziła bowiem, że minister zdrowia jest „jaszczurem”, natomiast premierowi groziła „powieszeniem za jaja”. Nie jest więc zdziwieniem to, że obecnie Viola Kołakowska niezmiernie ucieszyła się, kiedy okazało się, że Łukasz Szumowski podał się do dymisji.

Instagram @violkakolakowska

Viola Kołakowska nie kryje radości!

- Tadam! Jeszcze muszą wykurzyć Morawieckiego! Trzymajcie kciuki! Choć wiadomo, że spie*dzielił, żeby nie ponosić konsekwencji - napisała Viola Kołakowska na swoim Instastory.

- Jak widać, dużo się dzieje, panowie podali się do dymisji. Wiem, że obecnie Pan Szumowski jest z Panem Morawieckim w Dębkach. Byli widziani na plaży, więc prowadzili jakieś ważne rozmowy - mówiła podczas kolejnych relacji opublikowanych na Instagramie.

- Dzisiaj ta dymisja... Wiem, że Morawieckiego też chcą usunąć ze stanowiska premiera. Nie wiem, czy się poda do dymisji, czy jest w ogóle taka możliwość... Miejmy nadzieję, że go odsuną i że panowie mimo tego, że się podali do dymisji, zapłacą za to, co zrobili i staną przed sądem - kontynuowała.

Czy w słowach Violi Kołakowskiej jest jakiekolwiek ziarno prawdy?

Instagram @violkakolakowska

Jak informował portal "Życie": JUŻ NIEDŁUGO WEJDĄ W ŻYCIE ZMIANY W KWESTII REFUNDACJI LEKÓW. KTO BĘDZIE MIEĆ POWODY DO RADOŚCI. KTÓRE Z LEKÓW BĘDĄ REFUNDOWANE

Przypomnij sobie: GOŚCIE KOLEJNEGO WESELA ZAKAŻENI KORONAWIRUSEM. CZY ORGANIZOWANIE TAKICH IMPREZ JEST TERAZ NA PEWNO BEZPIECZNE

Portal "Życie" pisał również: TRUDNE CHWILE NAD BAŁTYKIEM. JEDEN Z PLAŻOWICZÓW ODKRYŁ COŚ, CZEGO NIKT NIE CHCIAŁBY ZOBACZYĆ