Podczas kampanii prezydenckiej Agata Duda praktycznie nieustannie towarzyszyła swojemu mężowi i bardzo go wspierała. Sytuacja nie zmieniła się po wygranej i obecnie Pierwsza Dama jest o wiele bardziej aktywna, niż miało to miejsce podczas pierwszej kadencji Andrzeja Dudy.

Agata Kornhauser - Duda jest bardzo aktywna!

Pierwsza Dama kontynuuje swoją działalność na Instagramie. To właśnie tam niespodziewanie wyjawiła sekret, który może zmienić jej wizerunek.

Jak informuje portal Lelum, ostatnio na profilu Agaty Kornhauser - Dudy pojawił się post, który informuje, że wspólnie z mężem po raz kolejny włączyła się w akcję Caritas „Tornister pełen uśmiechów”. Dzięki tej akcji, wiele dzieci z ubogich rodzin otrzyma wyprawkę na zbliżający się rok szkolny. Co więcej, Pierwsza Dama podkreśliła, że w tym roku 1000 dzieci otrzyma komputery, które umożliwią im realizację zajęć online podczas pandemii koronawirusa.

Na jednym ze zdjęć, opublikowanych w poście widać list, który Pierwsza Dama napisała z okazji akcji Caritasu. To właśnie on zdradza wiele o żonie prezydenta.

Instagram @pierwszadama_akd

Sekret wyjawiony!

Na liście możemy bowiem po raz pierwszy zobaczyć charakter pisma Pierwszej Damy. Agata Kornhauser - Duda uwielbia podkreślać dolne części liter. Co więcej, ogonki wielu z nich są różnokształtne. O czym to świadczy?

– Wyraziste dolne elementy liter to przejaw ogromnej siły wewnętrznej oraz zdolności przezwyciężania życiowych niedogodności. Jest to jednocześnie oznaka finansowej zaradności – możemy przeczytać na portalu astrologia.com.pl.

Oznacza więc to, że Pierwsza Dama jest niesamowicie silną osobą. Czy wiedziała, że za pośrednictwem listu przekaże Polakom tak ważny sekret o sobie?

Instagram @pierwszadama_akd

Jak informował portal "Życie": KOBIETA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA OGROMNĄ ZMIANĘ SWOJEGO WYGLĄDU. NA WSZYSTKIE OPERACJE PLASTYCZNE WYDAŁA 200 TYSIĘCY ZŁOTYCH. CZY BYŁA TO DOBRA DECYZJA

Przypomnij sobie: OSTATNIE DONIESIENIA NA TEMAT AGATY KORNHAUSER - DUDY WYWOŁAŁY NIEMAŁE OBURZENIE. GŁOS ZABRAŁA TAKŻE KAROLINA KORWIN - PIOTROWSKA

Portal "Życie" pisał również: KOLEJNY KONFLIKT W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ? KSIĘŻNA KATE JUŻ NIE WYTRZYMUJE