Dziś rano, mąż Agnieszki Radwańskiej poinformował, że wspólnie z żoną zostali właśnie rodzicami! Na świecie pojawił się dziś synek tenisistki.

Ogromne szczęście rodziców!

Jakub, bo tak ma na imię syn Agnieszki Radwańskiej i jej męża - Dawida Celta, przyszedł na świat dziś rano. Jak podaje portal Super Express, tenisistka od samego początku nie ukrywała płci dziecka.

O narodzinach maleństwa poinformował dumny tata. Dawid Celt na swoim Twitterze zamieścił dziś rano piękne zdjęcie, które opatrzył wymownym wpisem.

- Jakub jest już z nami - napisał mąż Radwańskiej.

Polska tenisistka już od wielu lat otwarcie mówiła o tym, że jej marzeniem jest macierzyństwo. Jeszcze kiedy zawodowo zajmowała się sportem, w wielu wywiadach podkreślała, że będzie w pełni spełniona kiedy zostanie mamą.

Instagram @aradwanska

Jakub zrobił rodzicom ślubny prezent!

Co ciekawe, kilka dni temu bo dokładnie 22 lipca Agnieszka Radwańska i Dawid Celt świętowali swoją trzecią rocznicę ślubu. Para pobrała się w 2017 roku w Krakowie. Synek zrobił więc rocznicowy prezent swoim rodzicom.

Pół roku po ślubie, Agnieszka Radwańska oficjalnie zakończyła swoją sportową karierę.

- Czas leci. Zastanawialiśmy się nawet z Dawidem, czy nasze dzieci będą grały w tenisa. Doszliśmy do wniosku, że nie będą miały innej opcji. Chyba że ewidentnie nie będą się do tego nadawały - wyznała tenisistka podczas wywiadu z dziennikarzami „VIVY”.

Dawid Celt również był tenisistą, jednak na jego karierę wpłynęła dość poważna kontuzja, z powodu której musiał zrezygnować z czynnego udziału w sporcie. Obecnie mąż Agnieszki Radwańskiej jest kapitanem kobiecej reprezentacji Polski w tenisia, a także udziela się jako komentator.

Jak informował portal "Życie": WYDAŁO SIĘ, O CZYM I JAK ROZMAWIAJĄ ZE SOBĄ ZA ZAMKNIĘTYMI DRZWIAMI CZŁONKOWIE RODZINY KRÓLEWSKIEJ. MOCNE SŁOWA, POUFNE INFORMACJE WYSZŁY NA JAW

Przypomnij sobie: DWIE DEKADY TEMU KAŻDA NASTOLATKA CHCIAŁA BYĆ JAK ONA, POTEM SZYBKO UCICHŁO NA JEJ TEMAT. JEJ DALSZE LOSY SĄ ZDUMIEWAJĄCE

Portal "Życie" pisał również: CO ŁĄCZY JOLANTĘ KWAŚNIEWSKĄ I KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO? COŚ ZDUMIEWAJĄCEGO, TA TAJEMNICA BYŁA SKRYWANA PRZEZ DEKADY