Krystyna Pawłowicz to chyba jedna z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych polityków partii Prawo i Sprawiedliwość. Nie ulega wątpliwości, że jej poglądy, a także sposób w jaki je przedstawia niejednokrotnie wywołują wiele kontrowersji.

Czym wcześniej zajmowała się Krystyna Pawłowicz?

Jak podaje portal Pikio.pl, Krystyna Pawłowicz była wykładowcą na Uniwersytecie Warszawskim. Posłanka PiS przez 36 lat sprawowała na uczelni rolę profesora nadzwyczajnego i prowadziła wykłady z publicznego prawa gospodarczego.

Krystyna Pawłowicz w 1986 roku otrzymała tytuł doktora, a w 2005 roku habilitowała się dzięki swojej rozprawie „Przedsiębiorca wobec NIK”.

Ostatnio na portalu Fakt24 pojawiło się zdjęcie byłej posłanki, które pochodzi właśnie z czasów kiedy kobieta wykładała na uczelni. Fotografia wywołała burzę komentarzy, ponieważ obok Krystyny Pawłowicz siedzi kobieta, z którą obecnie Krystyna Pawłowicz nie ma zbyt dobrych kontaktów.

Jak się okazuje, tuż obok byłej posłanki PiS siedzi Hanna Gronkiewicz - Waltz. Jak się okazuje, kiedy Krystyna Pawłowicz pracowała na Uniwersytecie Warszawskim, to właśnie była prezydent stolicy była jej przełożoną.

Źródło: newsbeezer.com

Konflikt trwa od lat

Obecnie Krystyna Pawłowicz nie chce rozmawiać na temat tamtych czasów oraz jej kontaktów z Hanną Gronkiewicz-Waltz. Jak wiadomo, posłanka żywi do byłej prezydent Warszawy urazę, ponieważ ta pozbawiła ją zajęć na uczelni.

– Odebrano mi zajęcia, wykłady pani Waltz mi zabrała, zabrała ćwiczenia, prawie kontaktu ze studentami już nie miałam. Nie mogę siedzieć, nic nie robić. Więc chodzę i buntuję się teraz gdzie indziej - wyznała jakiś czas temu Krystyna Pawłowicz.

Obecnie konflikt pań przeniósł się także na arenę polityczną. Jak doskonale wiemy, obie polityczki są związane z partiami o przeciwstawnych poglądach, które nieustannie ze sobą walczą.

Źródło: Fakt24

Jak informował portal "Życie": KURSCY MUSZĄ RADYKALNIE ZMIENIĆ SWOJE PLANY? MEDIA UJAWNIAJĄ, JAK BĘDĄ WYGLĄDAĆ NAJBLIŻSZE DNI MŁODEJ PARY

Przypomnij sobie: BYŁY MINISTER TWIERDZI, ŻE NIE MA SOBIE NIC DO ZARZUCENIA. JAK ZAKOŃCZY SIĘ SPRAWA SŁAWOMIRA NOWAKA

Portal "Życie" pisał również: NIEPOKOJĄCE WIADOMOŚCI DOCIERAJĄ Z JEDNEGO Z POLSKICH TURYSTYCZNYCH KURORTÓW. KORONAWIRUS POKRZYŻOWAŁ PLANY WIELU OSÓB