Wczoraj Sławomir Nowak został zatrzymany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. Jak się jednak okazuje, były minister twierdzi, że nie jest winny.

Sławomir Nowak zatrzymany

W poniedziałek, 20 lipca, Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało Sławomira Nowaka. Jak podają media jest to finał międzynarodowego śledztwa, które miało wykazać że mężczyzna był uwikłany w działalność w zorganizowanej grupie przestępczej oraz dopuszczał się korupcji.

Już niedługo były minister ma usłyszeć zarzuty. Jak podaje portal Wirtualna Polska, Sławomir Nowak usłyszy zarzut przyjmowania łapówek, które miały być wynagrodzeniem za przedłużanie remontów dróg.

Źródło: auto.wprost.pl

Jak dalej potoczy się sprawa?

Jak donosi Centralne Biuro Antykorupcyjne, Sławomir Nowak nie jest jedyną osobą zamieszaną w tę sprawę. W nielegalnych działaniach mieli brać udział urzędnicy, którzy działali w ramach agencji Ukravtodora, a także osoby zatrudnione w przedsiębiorstwie Ukrdorinvest. Nie wykluczona jest także działalność innych osób, znajomych Sławomira Nowaka.

Wczoraj były minister został przewieziony do delegatury Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Tam czekali już na niego dziennikarze wielu stacji. Na pytanie dziennikarzy ze stacji TVN24 czy czuje się winny, stanowczo temu zaprzeczył.

Według informacji jakie podało wczoraj radio RMF FM, Sławomir Nowak miał zostać przewieziony do Warszawy, gdzie spędził noc w izbie zatrzymań. Dalsze czynności związane z postawieniem byłemu ministrowi zarzutów mają być prowadzone dopiero dziś.

Jak finalnie zakończy się sprawa Sławomira Nowaka i czy jeszcze ktoś z jego najbliższego otoczenia zostanie oskrażony?

Źródło: infosecurity24.pl

Jak informował portal "Życie": JEST SZANSA NA DODATKOWE ŚRODKI OD ZAKŁADU UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH. KTO I ILE MOŻE DOSTAĆ

Przypomnij sobie: RCK APELUJE DO MILIONÓW POLAKÓW O PILNĄ POMOC. KAŻDA SEKUNDA JEST NA WAGĘ ZŁOTA, WIELE OSÓB W POTRZEBIE

Portal "Życie" pisał również: CZY PRZEWIDYWANIA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO TYM RAZEM OKAŻĄ SIĘ TRAFNE? JAKIE WIEŚCI MA DLA NAS JASNOWIDZ? JEGO WIZJE SĄ ZASKAKUJĄCE