Sławomir N. sprawował funkcję ministra podczas rządów Platformy Obywatelskiej. Obecnie mężczyzna może mieć poważne kłopoty.

O co został oskarżony były minister?

Jak informuje portal Super Express, Sławomir N. został zatrzymany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. Jak się okazuje były minister może usłyszeć aż sześć zarzutów skierowanych w jego stronę. Prawie wszystkie odnoszą się do czasów, kiedy mieszkał na Ukrainie.

Jak informują media Sławomir N. jest podejrzewany między innymi o kierowanie zorganizowana grupą przestępczą. Postawiono mu także zarzut prania brudnych pieniędzy oraz dopuszczania się korupcji.

Co więcej, były minister to nie jedyna osoba, która została zatrzymana w tej sprawie. Centralne Biuro Antykorupcyjne aresztowało także przedsiębiorcę - Jacka P, oraz dowódcę JW. GROM - Dariusza Z.

Źródło: wprost.pl

Poważne śledztwo zakończone sukcesem!

Zatrzymanie odbyło się dzięki prowadzonemu od dawna śledztwu, w które zaangażowani byli prokuratorzy z Ukrainy, Polski oraz funkcjonariusze ukraińskiej służby antykorupcyjnej - NABU i Centralne Biuro Antykorupcyjne.

- Zespół ten powstał z uwagi na transgraniczny charakter działalności zorganizowanej grupy przestępczej - wyjawiła w wywiadzie Mirosława Chyr - rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Sławomir N. zostanie niebawem doprowadzony do warszawskiej Prokuratury Okręgowej i tam właśnie usłyszy wszystkie sześć zarzutów, związanych z kierowaniem ukraińską Państwową Służbą Dróg Samochodowych - Ukrawtodor.

Jakie skutki będzie miało postępowanie przeciwko Sławomirowi N. i jaką karą zostanie obciążony mężczyzna? O tych kwestiach na bieżąco będą informować media.

Jak informował portal "Życie": JEST SZANSA NA DODATKOWE ŚRODKI OD ZAKŁADU UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH. KTO I ILE MOŻE DOSTAĆ

Przypomnij sobie: RCK APELUJE DO MILIONÓW POLAKÓW O PILNĄ POMOC. KAŻDA SEKUNDA JEST NA WAGĘ ZŁOTA, WIELE OSÓB W POTRZEBIE

Portal "Życie" pisał również: CZY PRZEWIDYWANIA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO TYM RAZEM OKAŻĄ SIĘ TRAFNE? JAKIE WIEŚCI MA DLA NAS JASNOWIDZ? JEGO WIZJE SĄ ZASKAKUJĄCE