Ślub Joanny Klimek i Jacka Kurskiego odbił się w mediach niesamowitym echem. Sobotnia ceremonia to już drugi ślub pary. Pierwszy raz wzięli oni bowiem ślub cywilny. Kilka dni temu miał natomiast miejsce ślub kościelny.

Ceremonia wywołała wiele emocji

Ślub odbył się w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach. Na najważniejszej dla młodej pary uroczystości zjawiło się mnóstwo osób ze świata mediów i polityki. Wśród zaproszonych był między innymi prezes Prawa i Sprawiedliwości - Jarosław Kaczyński.

Jak podaje portal Pikio.pl, ślub Kurskich to wydarzenie, które odbiło się dość dużym echem wśród społeczeństwa. Uwadze komentujących nie uszedł fakt, że małżonkowie wcześniej również zawierali ślub kościelny.

Jak się jednak okazuje, zarówno Joanna jak i Jacek Kurski otrzymali unieważnienie swoich poprzednich małżeństw kościelnych. Dzięki temu, w sobotę po raz drugi mogli przysięgać sobie miłość przed obliczem Boga.

Źródło: wiadomosci.radiozet.pl

Gdzie w podróż poślubną?

Kiedy emocje po ślubie opadły, przyszedł czas na podróż poślubną. Niestety, w obecnym czasie para mocno musi zmienić swoje plany, co do poślubnego wyjazdu.

Z Joanną Kurską udało się porozmawiać dziennikarzom Super Expressu. Jak dowiedzieli się reporterzy, Kurscy nie zamierzają wybierać się w zagraniczne rejony.

- Niestety na razie się nie wybieramy i nie planujemy podróży poślubnej z uwagi na koronawirusa - poinformowała dziennikarzy Joanna Kurska.

- Jednym z bezpiecznych rozwiązań byłaby wyprawa na Mazury. I być może tam się wkrótce wybierzemy. Jacek uwielbia żeglować - podsumowała małżonka byłego prezesa TVP.

Kiedy w takim razie odbędzie się właściwa podróż poślubna małżonków? Na odpowiedź na to pytanie będziemy musieli poczekać, aż do momentu ustania epidemii koronawirusa.

Źródło: styl.fm

Jak informował portal "Życie": MINISTERSTWO ZDROWIA OPUBLIKOWAŁO RAPORT NA TEMAT KORONAWIRUSA. JAK WYGLĄDA SYTUACJA W NASZYM KRAJU NA DZIEŃ 20 LIPCA

Przypomnij sobie: BYŁY MINISTER TWIERDZI, ŻE NIE MA SOBIE NIC DO ZARZUCENIA. JAK ZAKOŃCZY SIĘ SPRAWA SŁAWOMIRA NOWAKA

Portal "Życie" pisał również: NIEPOKOJĄCE WIADOMOŚCI DOCIERAJĄ Z JEDNEGO Z POLSKICH TURYSTYCZNYCH KURORTÓW. KORONAWIRUS POKRZYŻOWAŁ PLANY WIELU OSÓB