Krzysztof Jackowski jest wizjonerem, który niejednokrotnie zabierał głos w ważnych dla kraju sprawach. Czy tym razem również nie pomylił się w swoich wizjach?

Wybory już za nami

W niedzielę odbyła się druga tura wyborów prezydenckich. Polacy wybrali swojego prezydenta spośród dwóch kandydatów. Według oficjalnych informacji podanych przez Państwową Komisję Wyborczą finalnie wybory prezydenckie wygrał Andrzej Duda z wynikiem 51,1% głosów, pokonując Rafała Trzaskowskiego, który zgromadził 48,9% głosów.

Co ciekawe, w ostatniej rozmowie jakiej Krzysztof Jackowski udzielił dla Super Expressu, jasnowidz zabrał głos właśnie na temat wyników drugiej tury wyborów. Co takiego powiedział wówczas dziennikarzom?

Jak informuje portal wawainfo.pl, podczas rozmowy z dziennikarzami Super Expressu, Krzysztof Jackowski praktycznie idealnie przewidział wyniki wyborów.

- Wygra urzędujący prezydent Andrzej Duda. Nie będzie to spektakularna wygrana, ale minimalna. Andrzej Duda wygra i dostanie 51,5 procent, a jego rywal, czyli Rafał Trzaskowski 48,5 procent - powiedział Jackowski.

YouTube

Czy wizje Krzysztofa Jackowskiego powinny nam dać do myślenia?

Portal wawainfo.pl przypomina także o tym, że Krzysztof Jackowski przestrzegał także przed pożarem, który ma nawiedzić stolicę, a także przed ogromnymi protestami, które będą odbywać się w Warszawie.

Czy w takim razie powinniśmy wierzyć w wizje jasnowidza i stosować się do jego zaleceń? Czy jego przepowiednia odnośnie wyników wyborów to zwykły przypadek? A może nasz polski wizjoner faktycznie posiada nadprzyrodzone moce, które pomogą nam przygotować się na nadchodzące wydarzenia?

YouTube

Jak informował portal "Życie": RÓŻNICE MIĘDZY NAJWYŻSZĄ, A NAJNIŻSZĄ EMERYTURĄ W NASZYM KRAJU SĄ ZAWROTNE. CO WPŁYWA NA TAKIE ZRÓŻNICOWANIE ŚWIADCZEŃ

Przypomnij sobie: CZY CZEKAJĄ NAS CIĘCIA MINIMALNEJ PENSJI? DO MEDIÓW WYCIEKŁY NIEPOKOJĄCE INFORMACJE, SĄ SPRZECZNE Z OBIETNICAMI

Portal "Życie" pisał również: WYKRYTO KOLEJNE, DUŻE OGNISKO KORONAWIRUSA. ZAGROŻENI SĄ PACJENCI PRZEBYWAJĄCY NA BARDZO WAŻNYCH ODDZIAŁACH SZPITALNYCH