Ne ma wątpliwości, że Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej popularnych jasnowidzów w naszym kraju. Wizjoner pomaga w odnajdywaniu zaginionych osób, a także często zabiera głos na tematy polityczne.

Ile zarabia znany jasnowidz?

Od niedawna Krzysztof Jackowski prowadzi swój kanał na platformie YouTube na którym chętnie dzieli się ze swoimi fanami przemyśleniami na temat przyszłości kraju i świata. Nie zawsze są one trafne, jednak mimo tego kanał jasnowidza obserwują tysiące osób.

Jak donosi portal Pikio.pl Krzysztof Jackowski bardzo otwarcie mówi także o swoich zarobkach. Wizjoner nie ukrywa ile kosztują jego usługi i w ile spraw jest zaangażowany.

Ostatnio ukazała się książka „Jasnowidz Jackowski”, której autorem jest Przemysław Lewicki. To właśnie z niej możemy dowiedzieć się ile zarabia znany jasnowidz. Jak sam przyznał za jednorazową wizję pobiera opłatę w wysokości 200 złotych. Co więcej, działalność Jackowskiego jest zarejestrowana jako usługi paranormalne.

Pieniądze nie są dla niego ważne

- Gdybym faktycznie powiedział, ile zarabiam, zostałbym wyśmiany. Miesięcznie rozwiązuję pięć, sześć spraw, choć zdarza się, że tylko dwie. Różnie to bywa. Najwięcej zleceń jest latem, ponieważ ludzie wyjeżdżają na wakacje, kąpią się w morzu, jeziorach, rzekach. Losowych zdarzeń jest wtedy więcej - i o wypadek nietrudno - wyjaśnił jasnowidz.

Co więcej, Jackowski przyznaje że swój talent zawdzięcza Bogu. To właśnie dzięki niemu jest w stanie pomagać zrozpaczonym rodzinom, a sam nie musi pracować fizycznie.

Jak przyznaje wizjoner, pieniądze ani też rzeczy materialne nie są mu potrzebne do szczęścia. Jego mercedes ma już ponad siedemnaście lat, a remont mieszkania trwał pięć lat.

Jak informował portal „Życie”: ANTEK KRÓLIKOWSKI WYBRAŁ JUŻ NOWĄ PARTNERKĘ? W KIM ZAKOCHANY JEST POPULARNY AKTOR

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA ROZENEK - MAJDAN WDAŁA SIĘ W POLITYCZNĄ POTYCZKĘ? GWIAZDA STANOWCZO ODPOWIEDZIAŁA NA KRYTYKĘ

Portal „Życie” pisał również: ZACHOWANIE MĘŻA BARBARY KURDEJ-SZATAN TOTALNIE ZDUMIAŁO OBSERWATORÓW. NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ, RAFAŁ SZATAN SKORY DO WIELKICH GESTÓW