Elżbieta Jaworowicz jest jednąz najlepiej rozpoznawalnych dziennikarek w Polsce. Jak wygląda praca kobiety?

Program ma ogromną popularność od wielu lat

Program „Sprawa dla reportera” jest obecny na antenie TVP od 1983 roku. Jednak jego popularność ani na chwilęnie zmalała. Wszystko to za sprawącharyzmatycznej dziennikarki.

W programie „Sprawa dla reportera” Elżbieta Jaworowicz porusza sprawy, o których nie mówi się głośno. Przeważnie kobieta pochyla się nad niesprawiedliwościąi okrucieństwem jakie dotyka zwykłych ludzi.

-Spotkania z ludźmi i możliwość pomagania im to jest praca, która nigdy się nie nudzi. Każdy mój program jest debiutem, każdy czwartek jest premierą. Niemal każda poruszana w "Sprawie dla reportera" historia kończy się wymierną i skuteczną pomocą. I tak już od 30 lat - wyznała Elżbieta Jaworowicz w jednym z wywiadów.

Źródło: rp.pl

Niezwykłe zaangażowanie dziennikarki

Jak doskonale wiemy, Elżbieta Jaworowicz poświęca swojej pracy całe życie. Jest ona dla niej niesamowicie ważna. Co więcej, dziennikarka otwarcie mówi, że na ten moment nie wybiera się na emeryturę.

- Człowiek ma jedno życie i decyduje, co chce w nim robić. Mogłabym żyć inaczej, wygodniej, ale po co? Sił i energii mam mnóstwo, jeśli tylko zdrowie będzie mi dopisywać, to jeszcze długo nie zwolnię tempa - zadeklarowała dziennikarka.

Mimo wielu lat emisji programu, dla widzów wciąż pozostawało tajemnicą to, w jaki sposób Elżbieta Jaworowicz dociera do osób, które przechodzą w swoim życiu ciężkie chwile i w jaki sposób utrzymuje z nimi kontakt.

Jak podaje portal Pikio.pl ostatnio prawdę na ten temat wyznali współpracownicy dziennikarki.

- Nie tworzy materiałów na podstawie rozmów telefonicznych, a jeździ po całej Polsce i angażuje się w konflikty, mimo tego że często ludzie potrafią być wobec niej agresywni. Zna wszystkich swoich bohaterów, żyje ich sprawami. W jej oczach często widać łzy.

To niesamowite, jak bardzo Elżbieta Jaworowicz angażuje sięw sprawy innych. Jak doskonale wiemy, jej program pomógł już niejednej osobie poradzić sobie z nękającymi ją problemami.

Źródło: YouTube

Jak informował portal „Życie”: DODA PROBUJE SIŁ W BRANŻY FILMOWEJ. POJAWIAJA SIĘ PIERWSZE INFORMACJE NA TEMAT PRODUKCJI FILMU "DZIEWCZYNY Z DUBAJU"

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA ROZENEK - MAJDAN WDAŁA SIĘ W POLITYCZNĄ POTYCZKĘ? GWIAZDA STANOWCZO ODPOWIEDZIAŁA NA KRYTYKĘ

Portal „Życie” pisał również:ZACHOWANIE MĘŻA BARBARY KURDEJ-SZATAN TOTALNIE ZDUMIAŁO OBSERWATORÓW. NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ, RAFAŁ SZATAN SKORY DO WIELKICH GESTÓW