Meghan i Harry uchodzili za wprost wzorowe małżeństwo. Jednak brytyjskie media donoszą, że para może waśnie przechodzić pierwszy kryzys. Czy mająrację?

Ogromna zmiana w życiu pary

Na początku roku Harry i Meghan ogłosili rodzinie królewskiej, że nie chcą dalej pełnić nałożonych na nich funkcji i zamierzająwyprowadzić siędo Stanów Zjednoczonych, aby tam wieść spokojne życie z dala od królewskiego dworu.

Dotrzymali swojego słowa i obecnie mieszkająw Los Angeles. Przeprowadzka najprawdopodobniej podyktowana była chęcią rozwoju kariery przez Meghan.

Czy jednak para przeżywa właśnie pierwszy kryzys w swoim małżeństwie. Brytyjski magazyn „New Idea” poinformował, że Harry pojawił się w poprzedni weekend na królewskim dworze. Co więcej, mężczyzna przyleciał do Wielkiej Brytanii prywatnym samolotem, a w podróży nie towarzyszyła mu ani żona, ani teżsyn.

Kryzys w małżeństwie czy medialne plotki?

- Harry postanowił wrócić do Anglii kilka dni po tym, jak jego brat iojciec opublikowali wmediach społecznościowych zdjęcia zDnia Ojca, na których nieobecność Harry'ego była wręcz rażąca - donosi magazyn „New Idea”.

Jak wskazuje portal Pomponik.pl, dziennikarz magazynu „New Idea” stwierdził, że Harry tęskni za rodzinnym domem, jednak to Meghan uniemożliwia mu powrót do Anglii.

- Chciałby na dobre wrócić do rodziny królewskiej, jednak przeszkodą jest Meghan, która nie zamierza ruszać się ze Stanów - pisze dziennikarz.

Jak sięjednak okazuje, artykuł opublikowany w dzienniku „New Idea” może mieć niewiele wspólnego z prawdą. Czujni obserwatorzy zauważyli, że zdjęcie opublikowane na łamach magazynu przestawia Harry’ego ubranego w zimowąkurtkę.

Prawdopodobnie fotografia pochodzi z podróży Harry’ego do Kanady, a cały artykuł jest kolejną plotkąo małżeństwie Meghan i Harry’ego, których obecnie nie brakuje w brytyjskich mediach.

Źródło: newidea.com.au

Jak informował portal „Życie”: ŻONY ZNANYCH PIŁKARZY WSPIERAJĄ SIĘ W TRUDNYCH CHWILACH. ANNA LEWANDOWSKA DORADZIŁA MAŁGORZACIE ROZENEK

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA ROZENEK - MAJDAN WDAŁA SIĘ W POLITYCZNĄ POTYCZKĘ? GWIAZDA STANOWCZO ODPOWIEDZIAŁA NA KRYTYKĘ

Portal „Życie” pisał również:ZACHOWANIE MĘŻA BARBARY KURDEJ-SZATAN TOTALNIE ZDUMIAŁO OBSERWATORÓW. NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ, RAFAŁ SZATAN SKORY DO WIELKICH GESTÓW