Anna Dymna po raz pierwszy pojawiła sięna teatralnej scenie w 1969 roku. Od tamtego czasu minęło sporo lat, a aktorka wyznała że jej kariera nie zawsze była usłana różami.

Szczere wyznanie aktorki

Anna Dymna jest jednąz najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Znamy ją z takich produkcji jak „Janosik” , „Kochaj albo rzuć” , „Królowa Bona”. Jako młoda aktorka miała zawsze ogromne grono fanów. Co więcej, do dziś uwielbiająjątłumy Polaków, jednak jak sama przyznała jej kariera nie zawsze była kolorowa.

Jakiśczas temu Anna Dymna gościła w programie Kuby Wojewódzkiego. To właśnie tam wyznała, że po ciąży musiała zmagać sięz problemami hormonalnymi, które w znacznym stopniu przyczyniły siędo jej problemów z wagą.

Jak informuje portal swiatseriali.interia.pl, Anna Dymna wyznała, że niejednokrotnie fani wytykali jej dodatkowe kilka kilogramów. Aktorka nie kryje, że często zmagała sięz przykrymi komentarzami na temat swojego ciała.

Źródło: ninateka.pl

Mało kto wie z czym musiała się zmagać

- Ludzie różnie traktują publiczne i znane osoby. Mnie raczej lubią, bo grałam w przeszłości sympatyczne postacie. Ale potrafią też krzyczeć na ulicy: "Boże! To pani? Jaka się pani gruba i wstrętna zrobiła!". Są zdziwieni, że jeszcze wczoraj oglądali film, w którym byłam piękna i młoda, a w jedną noc postarzałam się o kilkadziesiąt lat. Albo pytają: "To pani jeszcze żyje? Przecież pani już podobno dawno umarła" - wyznała Anna Dymna.

Nie ulega również wątpliwości fakt, że Anna Dymna jest kobietą o ogromnym sercu. To ona powołała do życia fundację„Mimo wszystko”, której zadaniem jest pomoc osobom niepełnosprawnym intelektualnie.

Mimo zaangażowania w działalność fundacji, Anna Dymna przyznaje iż niejednokrotnie słyszy komentarze o tym, że jej działalność charytatywna to próba zdobycia popularności.

Jak informował portal „Życie”: ŻONY ZNANYCH PIŁKARZY WSPIERAJĄ SIĘ W TRUDNYCH CHWILACH. ANNA LEWANDOWSKA DORADZIŁA MAŁGORZACIE ROZENEK

Przypomnij sobie: ZACHOWANIE MĘŻA BARBARY KURDEJ-SZATAN TOTALNIE ZDUMIAŁO OBSERWATORÓW. NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ, RAFAŁ SZATAN SKORY DO WIELKICH GESTÓW

Portal „Życie” pisał również: NIE DO UWIERZENIA, ILE LAT MINĘŁO OD ŚLUBU PIOTRA I AGATY RUBIKÓW. CHOĆ NIKT NIE WRÓŻYŁ IM DŁUGIEGO ZWIĄZKU TO ŚWIĘTUJĄ KOLEJNĄ ROCZNICĘ