Życie Meghan i Harry’ego totalnie się zmieniło od momentu, w którym zadecydowali o zrezygnowaniu z pełnienia ról w rodzinie królewskiej. Jednak portale plotkarskie prześcigają się w doniesieniach na temat pary.

Nowe życie pary

Meghan i Harry postanowili zamieszkać w Los Angeles. Na początku roku ogłosili bowiem, że nie chcą pełnić dalej swoich funkcji w rodzinie królewskiej i wyjeżdżają z Wielkiej Brytanii.

Jak się okazuje, para świetnie radzi sobie w swoim nowym życiu. Wyjazd do Los Angeles był podobno podyktowany tym, że Meghan chciała wrócić do swojej aktorskiej kariery. Portale plotkarskie donoszą jednak, że jest coś co mocno może pokrzyżować jej te plany.

Już od pewnego czasu nie milkną bowiem doniesienia na temat rzekomej ciąży Meghan, którą para chce ukrywać przed królową Elżbietą.

Na ten moment para nie potwierdziła doniesień na temat tego, że spodziewają się dziecka. Jednak zdjęcia, które ostatnio opublikowano, pozwalają myśleć, że w plotkach jest ziarno prawdy.

Instagram: sussexroyal

Czy Meghan jest w ciąży?

Małżeństwo zaangażowało się ostatnio w pomoc charytatywną. Jak donosi portal gwiazdy.wp.pl w ostatnich dniach Meghan odwiedziła Homeboy Industries, gdzie pomagała przygotowywać jedzenie i dostarczać je osobom potrzebującym. Na opublikowanych fotografiach widzimy Meghan ubraną w ochronną odzież, spod której wyraźnie widać okrągły brzuszek.

- Dziękujemy Harry’emu i Meghan, księciu i księżnej Sussexu, za odwiedziny i pracę. Małżonkowie pomagali przygotować jedzenie i dowiedzieli się więcej o naszym nowo uruchomionym programie #FeedHOPE, który pomaga w dostarczaniu posiłków seniorom i młodzieży w Los Angeles w następstwie pandemii COVID19 - brzmi podpis pod zdjęciami opublikowanymi na profilu Homeboy Industries.

Czy już niedługo oficjalnie dowiemy się, że Meghan jest w ciąży? Czy do ostatniej chwili fakt ten będzie ukrywany przed światem?

Instagram: homeboyindustries

Jak informował portal „Życie”: MINĘŁY DOKŁADNIE DWIE DEKADY, ODKĄD LIDERA CHŁOPCÓW Z PLACU BRONI NIE MA JUŻ Z NAMI. ZDARZENIE Z UDZIAŁEM BOGDANA ŁYSZKIEWICZA PAMIĘTA SIĘ DO DZIŚ

Przypomnij sobie: ZACHOWANIE MĘŻA BARBARY KURDEJ-SZATAN TOTALNIE ZDUMIAŁO OBSERWATORÓW. NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ, RAFAŁ SZATAN SKORY DO WIELKICH GESTÓW

Portal „Życie” pisał również: NIE DO UWIERZENIA, ILE LAT MINĘŁO OD ŚLUBU PIOTRA I AGATY RUBIKÓW. CHOĆ NIKT NIE WRÓŻYŁ IM DŁUGIEGO ZWIĄZKU TO ŚWIĘTUJĄ KOLEJNĄ ROCZNICĘ