W ubiegłym roku głośno zrobiło się o sprawie Jarosława Bieniuka. Wtedy to były piłkarz został oskarżony przez Sylwię Sz. o to, że dopuścił się na niej gwałtu. Od tego czasu sprawa nieustannie była w toku.

Jak potoczyła się sprawa Jarosława Bieniuka?

Jak się okazuje, finalnie po ponad roku, Sąd Rejonowy w Sopocie ogłosił wyrok w sprawie Jarosława Bieniuka.

W kwietniu ubiegłego roku Sylwia Sz. zgłosiła, że została zgwałcona przez Jarosława Bieniuka. Kobieta przyznała, że udała się w towarzystwie byłego piłkarza do hotelu w Sopocie. Jednak nie spodziewała się, że mężczyzna ją zgwałci. Prokuratura zaprzeczyła jednak, że gwałt miał miejsce.

W wyniku zeznań Sylwii Sz. Jarosław Bieniuk został aresztowany, jednak po krótkim czasie przebywania w areszcie wyszedł, bowiem wpłacono za niego kaucję w wysokości 20 tysięcy złotych.

Finalnie prokuratura nie postawiła Jarosławowi Bieniukowi zarzutu gwałtu, a posiadania substancji odurzających. Od samego początku sprawy Jarosław Bieniuk twierdził, że jest niewinny zarzucanych mu czynów.

Źródło: przegladsportowy.pl

Były piłkarz usłyszał wyrok

Jak donosi portal gwiazdy.wp.pl, po prawie roku Sąd Rejonowy przedstawił wyrok. Jak się okazuje, ogłoszono że zarzuty stawiane Jarosławowi Bieniukowi mają niską szkodliwość. W związku z tym, na ten moment postępowanie zostało umorzone. Umorzenie obowiązuje przez rok.

Jarosław Bieniuk został jednak zobligowany do pokrycia kosztów sądowych, a także jego obowiązkiem jest wpłacenie grzywny na fundusz pokrzywdzonych w wysokości 5 tysięcy złotych.

- Mój klient nie przyznał się do winy i w świetle prawa wciąż pozostaje osobą niekaraną. Złożymy wniosek o pisemne uzasadnienie wyroku i po zapoznaniu się z nim podejmiemy decyzję czy będziemy składać apelację, czy też nie - wyjaśnił w rozmowie z dziennikarzami portalu Fakt mecenas Dariusz Makowski, reprezentujący Jarosława Bieniuka.

Instagram: oliwia.bieniuk

Jak informował portal „Życie”: ŻONY ZNANYCH PIŁKARZY WSPIERAJĄ SIĘ W TRUDNYCH CHWILACH. ANNA LEWANDOWSKA DORADZIŁA MAŁGORZACIE ROZENEK

Przypomnij sobie: ZACHOWANIE MĘŻA BARBARY KURDEJ-SZATAN TOTALNIE ZDUMIAŁO OBSERWATORÓW. NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ, RAFAŁ SZATAN SKORY DO WIELKICH GESTÓW

Portal „Życie” pisał również: NIE DO UWIERZENIA, ILE LAT MINĘŁO OD ŚLUBU PIOTRA I AGATY RUBIKÓW. CHOĆ NIKT NIE WRÓŻYŁ IM DŁUGIEGO ZWIĄZKU TO ŚWIĘTUJĄ KOLEJNĄ ROCZNICĘ