Jak trwoga to do Boga! Niektórzy powtarzają jak mantrę, jednak prawdą jest w sytuacjach, które wydają się bez wyjścia zwracamy się o szczególną opiekę i pomoc do Stwórcy. Okazuje się, że istnieje modlitwa, oparta na słynnym „Jezu, Ty się tym zajmij!”, która naprawdę potrafi pomóc w najgorszej sytuacji. Stworzył ją wiele lat temu ksiądz Dolindo Ruotolo. Dziś odmawiają ją miliony ludzi na świecie, doświadczając niesamowitych rzeczy.

Modlitwa w oryginale zwie się „Non voglio agitarmi mio Dio: confido in Te!”, co po polsku znaczy: „Nie chcę czuć niepokoju, Boże mój: ufam Tobie!”. Jej prostota i łatwość odmawiania podbiła serca katolików. Modlitwa stworzona przez księdza Dolindo ma za zadanie uspokoić nas i przynieść upragniony spokój w sercu, sprawić, że zobaczymy nową drogę wyjścia, gdyż dla Boga nie ma przecież rzeczy niemożliwych.

fot. YouTube @Wydawnictwo Esprit

Niesamowita modlitwa ojca Dolindo!

Właśnie w tej modlitwie zawarte są znane słowa „jezu, Ty się tym zajmij!”, które pomogły już milionom osób na świecie. Jezus miał podyktować treść tej modlitwy księdzu Dolindo, gdy ten modlił się w intencji uzdrowienia swojej przyjaciółki.

- Jeśli powiesz mi naprawdę: »bądź wola Twoja«, czyli jakbyś mówił: »Ty się tym zajmij«, wkroczę z całą moją mocą i rozwiążę najtrudniejsze sytuacje". Taką obietnicę zostawił Jezus ojcu Dolindo – tłumaczą redaktorzy serwisu Deon.pl.

Jak mówił ojciec Dolindo, nie ma nic skuteczniejszego, nawet tysiąc modlitw niż akt zawierzenia w moc sprawczą Boga. – Nie ma bardziej skutecznej nowenny niż ta: „O Jezu, oddaję Ci się, Ty się tym zajmij!” – zwykł mawiać.

Jej skuteczność bazuje na odnawianiu naszych serc, pokazując, że bez Boga nie jesteśmy w stanie wiele zrobić, zabiera ze sobą wielki grzech pychy.

fot. Facebook

Jak informował portal „Życie”: PARAFIANIE BYLI WSTRZĄŚNIĘCI. LUCYFER W JEDNYM Z POLSKICH KOŚCIOŁÓW. CO DOKŁADNIE SIĘ WYDARZYŁO

Przypomnij sobie: KORONAWIRUS NA MATURZE. JEDEN Z NAUCZYCIELI ZASIADAJĄCYCH W KOMISJI BYŁ ZARAŻONY

Portal „Życie” pisał również: TYSIĄCE EMERYTÓW OTRZYMUJĄ ŚWIADCZENIE PONIŻEJ GODNOŚCI. ICH LICZBA ROŚNIE W POTĘŻNYM TEMPIE