Dla wielu osób kościół to bardzo ważne miejsce. Kiedy dochodzi do tak nietypowych zdarzeń, nikt nie może uwierzyć, że dzieją się one naprawdę. Na samą myśl tego, co miało miejsce w Magdalence, nie tylko wiernym zjeży się włos na głowie!

Lucyfer w kościele w Magdalence

W ostatnim czasie wierni kościoła w Magdalence byli świadkami niewiarygodnego zdarzenia. Kościół zaczął nawiedzać „Lucyfer”. Chociaż bestia nie ma ogona i diabelskich atrybutów, to jednak budzi wśród lokalnej społeczności grozę.

Sam proboszcz parafii św. Magdaleny nie ma pojęcia, jak przepędzić nieczyste moce krążące w świątyni. Parafianie uczestniczący w mszach w kościele są świadkami tego nietypowego zjawiska.

Diabeł. Źródło: tajemnice-swiata.pl
Diabeł. Źródło: tajemnice-swiata.pl

Rzeczony Lucyfer nie był jednak władcą piekieł we własnej osobie – okazało się, że chodzi o sieć WiFi dostępną na terenie kościoła.

Wszystko dlatego, że mieszkańcy jednego z sąsiednich domów postanowili, być może dla żartu, nazwać swoją sieć WiFi „Lucyfer”. Okazało się, że sieć ta dostępna jest z terenu parafii.

„Parafia św. Marii Magdaleny, której jestem proboszczem, zwracam się do Państwa, o zmianę nazwy sieci WiFi na inną. Martwi nas fakt, że mimo rozmowy, jaką przeprowadził z Państwem jeden z naszych parafian, nazwa szkodliwa dla uczuć religijnych osób przebywających w parafii nie została zmieniona” – brzmi fragment listu cytowany przez Pikio.

Parafia św. Marii Magdaleny w Magdalence. Źródło: archwwa.pl
Parafia św. Marii Magdaleny w Magdalence. Źródło: archwwa.pl

„Ze względu na to, że Państwa zabudowania graniczą bezpośrednio płot w płot z parafią, nazwa sieci WiFi jaka została nadana routerowi jest widziana w urządzeniach aktywnych osób przebywających w parafii, jak i w domu rekolekcyjnym.”

Wierni zauważają, że jest to niewłaściwe zachowanie, a nazwa sieci WiFi powinna zostać zmieniona.

Przypomnij sobie o… KROCIONOGI JUŻ NIGDY NIE BĘDĄ PROBLEMEM. MOŻNA SIĘ ICH POZBYĆ Z OGRODU W BARDZO PROSTY SPOSÓB

Jak informował portal Życie: MAŁOPOLSKA: IMGW WYDAŁO OSTRZEŻENIE. NAD REGIONEM MOGĄ PRZEJŚĆ SILNE BURZE. CO JESZCZE WIADOMO

Portal Życie pisał również o… BABCIA PO PROSTU CHCIAŁA JEŚĆ. CODZIENNIE PRZYCHODZIŁA DO SKLEPU. ALE JEDNEGO RAZU JEJ ŻYCIE SIĘ ZMIENIŁO