Niektórzy ludzie bardzo mocno wierzą w przepowiednie, inny uważają, że to bzdury. Kto tym razem będzie miał rację?

Co mówi przepowiednia?

Niestety, nikt z nas nie ma wątpliwości, że bieżący rok nie należy do najlepszych w historii świata, przede wszystkim przez panującą pandemię koronawirusa. Okazuje się jednak, że przyszły również będzie zaskakujący dla ludzkości.

Jak donosi portal chillizet.pl jeden z pastorów, który jest członkiem Odkupionego Chrześcijańskiego Kościoła Bożego opowiedział o swojej przepowiedni. Co dokładnie się w niej zawiera?

Duchowny nazywa się Enoch Adeboye i pochodzi z Nigerii. Jak się okazuje jest nie tylko duchownym, ale także wizjonerem. Ostatnio odniósł się do panującej na świecie sytuacji oraz do tego jakie będzie mieć ona konsekwencje w niedalekiej przyszłości.

- Niektórzy z was odpoczywają, a ja jestem bardziej zajęty niż zwykle. Na początku przyszłego roku będę miał jeszcze więcej pracy. Kwarantanna sprawi, że powitamy na świecie więcej dzieci niż kiedykolwiek wcześniej - wyznał pastor w wywiadzie dla dailypost.ng.

Pastor jest pewien swoich słów

Co więcej, duchowny jest przekonany, że tegoroczna pandemia przyczyni się do dużego wzrostu nowych urodzeń już na początku przyszłego roku.

- Bóg powiedział mi, że nie powinienem martwić się o ofiary koronawirusa. Musimy skupić się na tych, którzy pokonali chorobę, a tych jest większość. W ten sposób chce nam pokazać, że jest wszechmogący. To on zatrzymał świat - wyjaśnił duchowny.

Pastor twierdzi także, że już niedługo uporamy się z pandemią jednak tego wydarzenia nie powinniśmy wymazać z pamięci, jednak czerpać z niego naukę. Ważne jest to, abyśmy docenili siebie nawzajem i potrafili cieszyć się z małych, codziennych rzeczy.

Może zainteresuje Cię to: JAK BEZPIECZNIE KUPOWAĆ LEKI? OKAZUJE SIĘ, ŻE SPRZEDAŻ FAŁSZYWYCH LEKÓW JEST DUŻYM PROBLEMEM

Polecamy także: GIS PILNIE WYCOFUJE PRODUKT SPOŻYWCZY ZE SKLEPÓW. SPRAWA JEST BARDZO POWAŻNA

Portal "Życie" informował o: NOWE ZALECENIA DOTYCZĄCE PRZYJĘĆ RODZINNYCH. JAK ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ WESELA I INNE UROCZYSTOŚCI W NAJBLIŻSZYM CZASIE