Wiele osób do dziś z sentymentem wspomina księżną Dianę. Kobieta, która tragicznie zginęła ponad 20 lat nie zniknęła z pamięci jej bliskich, przyjaciół i wielu innych osób.

Bliski przyjaciel Diany

Jak informuje portal Pikio.pl, Paul Burrell od wielu lat pracuje na dworze rodziny królewskiej. Ponad 30. lat Paul usługiwał samej królowej Elżbiecie. Co więcej, był lokajem także księcia Karola oraz księżnej Diany, z którą bardzo się zaprzyjaźnił.

Jak się okazuje, pomagał księżnej Dianie i księciu Karolowi tuż po ich ślubie, kiedy to młoda para zamieszkiwała rezydencję Highgrove House w Gloucestershire.

Kilka dni temu na swoim Instagramie Paul Burrell opublikował kilka zdjęć dokumentujących to, jak wygląda życie na królewskim dworze. Wśród kilku fotografii znalazło się również zdjęcie nawiązujące do księżnej Diany.

Instagram: officialpaulburrell

Niepublikowane dotąd zdjęcia

W mini albumie opublikowanym przez lokaja możemy zobaczyć m.in. widok z okna jego pokoju. W ogrodzie przed pałacem Buckingham znajduje się pomnik Wiktorii, a przez pałacem nieustannie obecnych jest mnóstwo turystów.

Na kolejnych zdjęciach możemy zobaczyć samego Paula Burrella pozującego na korytarzach Pałacu. Uśmiech na twarzy wielu osób wywołało również zdjęcie lokaja z psiakami królowej Elżbiety, popularnymi corgi. Okazuje się, że psy te traktowane są w iście królewskim stylu bowiem jedzenie podaje im służba.

Instagram: officialpaulburrell

Jak się okazuje, Paul Burrell miał zaszczyt mieszkać wraz z rodziną królewską w wielu posiadłościach. Jednak nie ulega wątpliwości, że najcieplej wspomina czas spędzony w Highgrove House.

Jak się okazuje, między księżną Dianą i Paulem narodziła się niezwykła przyjaźń. Mężczyzna był przy niej do ostatnich chwil, mimo tego że po rozwodzie nie była traktowana przez rodzinę królewską jako jej część.

Jedno ze zdjęć opublikowanych przez Paula ukazuje wnętrza pałacu Kensington, do którego księżna Diana przeprowadziła się wraz z synami po rozwodzie.

Na zdjęciach pałac urządzony jest bardzo stylowo, a do jego wystroju rękę przyłożyła sama księżna Diana. Obecnie w pałacu Kensington mieszka syn księżnej, William wraz ze swoją żoną Kate oraz dziećmi. Czy para zdecydowała się na zmiany w pałacu, czy też pozostawili go tak, jak urządziła go księżna Diana?

Instagram: officialpaulburrell

Przypomnij sobie o… ELŻBIETA JAWOROWICZ POMAGA POPULARNEJ AKTORCE. KOBIETA MOŻE STRACIĆ MAJĄTEK ŻYCIA

Jak informował portal Życie: ANNA LEWANDOWSKA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA PORÓD W PRYWATNEJ KLINICE. ILE ZA NIEGO ZAPŁACILA

Portal Życie pisał również o… SYN KATE I WILLIAMA MA TRUDNOŚCI W NAUCE? KSIĘŻNA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA SZCZERĄ WYPOWIEDŹ