Krzysztof Jackowski jest znanym polskim jasnowidzem, który już niejednokrotnie trafnie przepowiedział nadchodzące zdarzenia.

Jasnowidz niejednokrotnie już współpracował z policją i z sukcesem pomagał odnaleźć zaginione osoby, czy też ich ciała. Ostatnio Krzysztof Jackowski trafnie przewidział, gdzie znajduje się ciało 3.5 letniego Kacperka, który zaginął przez miesiącem.

Wiele osób bierze jednak z dystansem to, co przekazuje znany jasnowidz. Uważają oni bowiem, że jego słowa są do tego stopnia ogólne, że można je interpretować w różny sposób. Jak jednak jest w przypadku jego ostatniej przepowiedni?

Czy powinniśmy się obawiać?

Krzysztof Jackowski od pewnego czasu prowadzi swój kanał na platformie YouTube za pośrednictwem którego łączy się z fanami i realizuje transmisje na żywo. To właśnie podczas tych spotkań online niejednokrotnie już zabrał głos na temat czekających nas wydarzeń.

Tym razem jego słowa potrafią przerazić. Jak twierdzi jasnowidz, to co przeszliśmy podczas pandemii to tylko zapowiedź czegoś ewidentnie gorszego, co ma wydarzyć się już niebawem.

Ostatnie słowa Krzysztofa Jackowskiego nie napawają optymizmem, a co więcej mężczyzna przekonany jest o tym, że ma rację.

Pandemia to tylko początek? / vid.alarabiya.net

O czym dokładnie mówi jasnowidz?

- Uważam i czuję to, że czerwiec i lipiec, te dwa miesiące, będą już wyraźnymi znakami, że robi się bardzo niebezpiecznie na świecie. I myślę, że czerwiec i lipiec, tak czuję, to będzie czas kiedy to będziemy poważnie zaniepokojeni nie tylko koronawirusem, ale też zaczynającą się wojną na świecie, która się zacznie nagle - wyznał Krzysztof Jackowski.

Obserwując obecną sytuację na świecie doskonale wiemy, że konflikty zbrojne mogą wybuchnąć w każdej chwili. Wszyscy mamy jednak nadzieję, że to się nie stanie. Jasnowidz ma jednak inne zdanie na ten temat.

- To się zacznie nagle, to nas zaskoczy. Dlaczego? Jak? Przecież było tak spokojnie? - podsumowuje wizjoner.

Czy tym razem znany jasnowidz z Człuchowa również ma rację i już niebawem czekają nas ciężkie chwile?

Krzysztof Jackowski / YouTube

Przypomnij sobie o… JAK KIEDYŚ WYGLĄDAŁA PIERWSZA DAMA RP? NIESPOTYKANE DOTĄD ZDJĘCIA AGATY DUDY UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE

Jak informował portal Życie: ANNA LEWANDOWSKA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA PORÓD W PRYWATNEJ KLINICE. ILE ZA NIEGO ZAPŁACILA

Portal Życie pisał również o… KATARZYNA DOWBOR NIE KRYJE OBURZENIA OSTATNIMI WYDARZENIAMI. GWIAZDA STANOWCZO ZAPOWIEDZIAŁA, ŻE SPRAWA ZAKOŃCZY SIĘ W SĄDZIE