Krystyna Pawłowicz jest znaną polityk, o której nie sposób nie słyszeć. Kiedyś była bardzo aktywną posłanką partii Prawo i Sprawiedliwość, która niejednokrotnie wzbudzała wśród społeczeństwa wiele kontrowersji.

Kontrowersyjna polityk

Obecnie Krystyna Pawłowicz sprawuje rolę sędzi Trybunału Konstytucyjnego. Jest to, bez wątpienia, bardzo odpowiedzialne stanowisko.

Nikt nie spodziewał się jednak, że znana Krystyna Pawłowicz skrywa taką tajemnicę. Okazuje się bowiem, że gustuje w nietypowej muzyce.

W rozmowie z Super Expressem sędzia Trybunału Konstytucyjnego wyznała, że chętnie słucha niektórych utworów grupy Sabaton.

Przypomnijmy, że muzycy tego zespołu bardzo często odwołują się do wydarzeń, które miały miejsce w naszym kraju.

Krystyna Pawłowicz / polityka.pl

Zaskakujące słowa

Jednym z nich jest między innymi utwór „Uprising”, w którym opowiedziana została historia Warszawy podczas Powstania.Co więcej, zespół Sabaton nagrał także utwór, który przypomina bitwę pod Wizną, nosi on tytuł „4:01”.

Właśnie z tego powodu Krystyna Pawłowicz chętnie słucha utworów szwedzkiej grupy metalowej.

- To piękne piosenki. Śpiewają o wydarzeniach z okresu II wojny światowej: o kapitanie Władysławie Raginisie i bitwie pod Wizną, o Powstaniu Warszawskim, o zdobyciu Francji, Normandii - zaznacza polityk.

Jak się jednak okazuje, Krystyna Pawłowicz nie jest fanką, która przyjmuje wszystkie utwory grupy. Polityk szczerze wyznała, że niektóre z nich kompletnie nie wpadają w jej gusta.

- Te diabelskie utwory absolutnie mnie nie przekonują! - wyjaśniła w wywiadzie z Super Expressem.

Czy jednak wkrótce Krystyna Pawłowicz wybierze się na jeden z koncertów znanego metalowego zespołu, aby posłuchać swoich ulubionych utworów na żywo?

Członkowie zespołu Sabaton / YouTube

Przypomnij sobie o… PROFESOR SIMON MÓWI NA JAKIM ETAPIE EPIDEMII KORONAWIRUSA JEST POLSKA. JEGO SŁOWA NIE NAPAWAJĄ OPTYMIZMEM

Jak informował portal Życie: NIEPOKOJĄCE DANE DLA POLSKICH PACJENTÓW. NA NIEOCZEKIWANE ZJAWISKO W POLSKICH SZPITALACH ZWRÓCIŁ UWAGĘ JEDEN Z SENATORÓW

Portal Życie pisał również o… KIEDY SZKOŁY BĘDĄ OTWARTE DLA WSZYSTKICH UCZNIÓW? MINISTER EDUKACJI DARIUSZ PIONTKOWSKI ZABRAŁ GŁOS, PADŁY KONKRETNE DATY