Paweł Królikowski odszedł z tego świata pod koniec lutego tego roku. Niestety, pomimo długiej walki i ogromnego wsparcia, jakie otrzymał od najbliższych, aktor przegrał walkę z chorobą.

Niesamowita rodzina

Jednak najwspanialsze w rodzinie Królikowskich jest to, że po śmierci Pawła Królikowskiego, dzieci bardzo wspierają swoją mamę. Rodzina jest praktycznie nierozłączna.

Jak się okazuje, Antek Królikowski podjął bardzo poważną decyzję i po śmierci ojca zdecydował się wrócić do domu, aby wspierać swoją mamę.

- Antek bardzo mi pomaga i stoi na wysokości zadania - wyznała Małgorzata Ostrowska - Królikowska w wywiadzie dla „Dzień dobry TVN”.

Od kilku lat w Kudowie Zdroju miał miejsce coroczny polsko - czeski festiwal piosenki. Inicjatywa została powołana do życia przez samego Pawła Królikowskiego. Jak zatem w tym roku będą wyglądały losy festiwalu?

Małgorzata i Paweł Królikowscy / Instagram: malgorzata_ok

Wspaniały pomysł

Jak donosi portal Jastrząbpost.pl organizacją festiwalu zajmie się w tym roku Małgorzata Ostrowska - Królikowska wraz ze swoim synem Antonim.

- Zależy nam, aby w ramach tej imprezy zaprezentować coś, co będzie dotyczyło Pawła Królikowskiego i upamiętniało jego imię. Dopinamy program, prowadzimy rozmowy z artystami. Szykujemy coś naprawdę fajnego - wyznał Antek Królikowski w wywiadzie dla portalu Flesz.

Nie ulega jednak wątpliwości, że tegoroczny polsko - czeski festiwal będzie zupełnie inny niż wcześniejsze, a wszystko to z dwóch względów.

Po pierwsze rodzina Królikowskich prawdopodobnie szykuje coś, co będzie nie lada niespodziankom dla fanów Pawła Królikowskiego. Podczas festiwalu ma zostać wyemitowany film o aktorze.

Co więcej, ze względu na panującą epidemię inaczej będzie wyglądać również sam przebieg festiwalu.

- Tata kochał samochody, zwłaszcza maluchy, dlatego nie zabraknie akcentu motoryzacyjnego. W zeszłym roku odbył się przejazd zabytkowych aut. Tym razem chcemy zorganizować kino samochodowe i na wielkim ekranie wyświetlać filmy oraz materiały nakręcone z artystami - zapowiada Antek Królikowski.

Antek Królikowski z mamą i partnerką / Instagram: antek.krolikowski

Przypomnij sobie o… DANIEL MARTYNIUK W KOŃCU DOSTAŁ NAUCZKĘ? TA LEKCJA SŁONO KOSZTOWAŁA ZENKA I DANUTĘ MARTYNIUKÓW

Jak informował portal Życie: ANNA LEWANDOWSKA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA PORÓD W PRYWATNEJ KLINICE. ILE ZA NIEGO ZAPŁACILA

Portal Życie pisał również o… SYN KATE I WILLIAMA MA TRUDNOŚCI W NAUCE? KSIĘŻNA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA SZCZERĄ WYPOWIEDŹ