Robert Lewandowski jest osobą, którą zna chyba każdy Polak. Dzięki ogromnym sukcesom jakie odnosi w sporcie jest doskonale znany również poza granicami naszego kraju.

Ogromne sukcesy sportowca

Można uznać, że jego życie jest usłane różami. Piękna żona, dwójka wspaniałych córeczek, ogromna kariera i niesamowite zarobki. Czego chcieć więcej w życiu?

Niestety, okazuje się, że nawet nad życiem celebrytów pojawiają się nierzadko czarne chmury. Robert Lewandowski szczerze wyznał, kiedy przechodził najgorszy moment w swoim życiu.

Najpopularniejszy piłkarz w naszym kraju udzielił wywiadu dla portalu Wirtualna Polska SportoweFakty. To właśnie podczas rozmowy z dziennikarzem Pawłem Kapustą wyznał, które chwile były dla niego najcięższe.

- Najtrudniejszy moment, jaki mnie dotknął, miał miejsce po mundialu w Rosji. Zbiegło się wtedy w czasie kilka nieprzyjemnych, obciążających spraw – wyznał piłkarz.

- Zbiegło się wtedy w czasie kilka nieprzyjemnych, obciążających spraw. Bardzo zły wynik sportowy to jedno, ale było jeszcze rozstanie z bliskimi dla mnie osobami, zamieszanie w kwestii rozmów z Bayernem i ewentualnego transferu. Atakowało mnie wtedy wiele osób, również nieoficjalnie, rzucając oskarżenia bez nazwiska - zaznaczył Robert Lewandowski.

Rodzina Lewandowskich / Instagram: _rl9

Rodzina Lewandowskich to zgrany zespół

Robert Lewandowski zawsze zaznacza jednak, że największe wspracie nieustannie otrzymuje od swojej rodziny. Widać to między innymi na profilach społecznościowych piłkarza i jego żony.

Ostatnio Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie córeczki Klary, która wiernie kibicowała tacie przed ekranem telewizora.

Niedawno Lewandowscy mieli kolejny powód do radości. Na początku maja przyszła na świat ich druga córeczka – Laura. To ogromne szczęścia dla rodziny, które Robert Lewandowski nieustannie docenia!

Rodzina Lewandowskich w komplecie / Instagram: _rl9

Przypomnij sobie o… DANIEL MARTYNIUK W KOŃCU DOSTAŁ NAUCZKĘ? TA LEKCJA SŁONO KOSZTOWAŁA ZENKA I DANUTĘ MARTYNIUKÓW

Jak informował portal Życie: ANNA LEWANDOWSKA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA PORÓD W PRYWATNEJ KLINICE. ILE ZA NIEGO ZAPŁACILA

Portal Życie pisał również o… SYN KATE I WILLIAMA MA TRUDNOŚCI W NAUCE? KSIĘŻNA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA SZCZERĄ WYPOWIEDŹ