Każdy, kto chociaż raz zdawał egzamin wie, jak bardzo jest to stresujące. Wielu z nas zwyczajnie nie radzi sobie ze stresem, jaki mu towarzyszy, dlatego stara się znaleźć na niego sposób. Tak było w przypadku pewnego mężczyzny, który postanowił pomóc swojej matce i przebrać się na egzamin na prawo jazdy, za kobietę!

Matka mężczyzny nie zaliczyła egzaminu trzeci raz z rzędu. Kobieta była na tyle zrozpaczona, że postanowiła sięgnąć po naprawdę niebywały sposób!

43-letni Heitor Schiave, pragnął pomoc swojej 60-letniej matce w zdaniu prawa jazdy

Brazylijczyk podszedł do sprawy poważnie. Ubrał się w kwiecisty, kobiecy strój, a na głowę nałożył chustkę. Dodatkowo, starał się także zachowywać jak kobieta, co nie było łatwym zadaniem. Niestety, nie pomógł nawet starannie wykonany makijaż oraz manicure. Egzaminatorka zorientowała się, że na miejscy zdającego nie siedzi 60-letnia Brazylijka.

„Kiedy jednak wsiadłam do samochodu i usiadłam obok egzaminowanego kierowcy, szybko zdałam sobie sprawę, że to mężczyzna w stroju kobiety. Starał się być kobiecy i tak naturalny, jak to tylko możliwe. Makijaż był naprawdę dobrze wykonany”

– powiedziała Aline Mendonça, egzaminator z Departamentu Ruchu Drogowego Rondonii.

Kobieta poprosiła 43-latka o dowód osobisty, a kiedy na jaw wyszedł fakt, że mężczyzna dopuścił się oszustwa, egzaminatorka wezwała na miejsce zdradzenia policję.

Mężczyzna przyznał się do winy. Został oskarżony o oszustwo i kradzież tożsamości. Został aresztowany.

Na portalu "Życie" dowiesz się również... NOWY HIT OGLĄDANY PRZEZ SETKI TYSIĘCY INTERNAUTÓW! WYSTĘPUJĄ JUŻ W NIM RAPUJĄCY POLICJANCI

Portal "Życie" informuje także... KRZYSZTOF IBISZ URATOWAŁ ŻYCIE MAŁEMU DZIECKU. "DO KOŃCA ŻYCIA BĘDĘ MU ZA TO WDZIĘCZNA"

Warto sobie przypomnieć... TEN BŁĄD POPEŁNIA WIELU Z NAS PODCZAS SUSZENIA PRANIA. NAUKOWCY OSTRZEGAJĄ, ŻE MOŻE KOSZTOWAĆ ZDROWIE