W Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Piotrkowie Trybunalskim padł rekord. Mężczyzna oblał egzamin na prawo jazdy 162 razy.

Jak podaje piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl, mężczyzna, który od 2014 roku próbuje odzyskać utracone uprawnienia do kierowania pojazdem, od maja 2018 roku do egzaminu podszedł już 42 razy. Niestety, za każdym razem nie udało mu się zaliczyć egzaminu teoretycznego.

Jak zdradza zastępca dyrektora Łódzkiego WORDa Dariusz Misztal: „Łącznie mamy 46 osób, które podchodziły do egzaminu więcej niż 10 razy.”

Kierujący piotrkowskim odziałem WORDa Misztal zaznacza, że za rekordzistą jest spora przepaść, bo drugi pod kątem ilości niezdanych egzaminów kursant, ma na koncie zaledwie 19 prób.

Jak się okazuje, aby zdać egzamin należy mieć 69 punktów. Zdający od 2004 oku kursant, co egzamin uzyskuje ich 45. Za tym niskim wynikiem stoi fakt, że mężczyzna uczy się do egzaminów na własną rękę, bez pomocy odpowiednich środków dydaktycznych zalecanych przez ośrodek.

Na portalu "Życie" dowiesz się również... NOWY HIT OGLĄDANY PRZEZ SETKI TYSIĘCY INTERNAUTÓW! WYSTĘPUJĄ JUŻ W NIM RAPUJĄCY POLICJANCI

Portal "Życie" informuje także... MAŁGORZATA GODLEWSKA ŚPIEWA KOLĘDĘ. FANI SĄ BEZLITOŚNI: „BÓG PORZUCIŁ, ALE CHYBA CIEBIE” [WIDEO]

Warto sobie przypomnieć... TEN BŁĄD POPEŁNIA WIELU Z NAS PODCZAS SUSZENIA PRANIA. NAUKOWCY OSTRZEGAJĄ, ŻE MOŻE KOSZTOWAĆ ZDROWIE