W poprzednim tygodniu odbył się ślub Izabelli Scorupco i Karla Rosengrena. Znana modelka postanowiła udostępnić zdjęcia z ceremonii wraz z pięknymi podziękowaniami dla gości weselnych. Sprawdź, co napisała!

Izabella Scorupco od wielu lat mieszka i rozwija swoją karierę za granicą. Polsko-szwedzka modelka obecnie może pochwalić się zarówno powodzeniem w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Jakiś czas temu znalazła szczęście u boku szwedzkiego miliardera Karla Rosengrena. W zeszłym tygodniu para pobrała się w Stanach Zjednoczonych.

Zobacz także: Izabella Scorupco wyszła za mąż za miliardera! Miała bajeczny ślub [ZDJĘCIA]

Piękna sesja ślubna Izabelli Scorupco i jej męża Karla Rosengrena

Tuż po ceremonii ślubnej odbyło się wystawne wesele, na które zaproszono rodzinę i najbliższych przyjaciół nowożeńców. Mimo, że zdjęcia nowożeńców szybko trafiły do mediów społecznościowych, to przez długi czas para milczała na temat uroczystości chcąc chronić swoją prywatność.

Zobacz także: Izabella Scorupco właśnie pokazała swojego młodego kochanka miliardera

W sobotę Izabella Scorupco przerwała milczenie. Tydzień po ślubie opublikowała na swoim Instagramie romantyczne zdjęcia z mężem. Na fotografii widoczna jest całująca się para z gośćmi w tle. Modelka postanowiła zwrócić się do nich z podziękowaniami:

„Dziękuję wszystkim naszym przyjaciołom i rodzinie, która sprawiła, że nasz specjalny dzień był magiczny i niezapomniany” – napisała gwiazda w opisie pod zdjęciem.

Już po chwili pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani są pod wrażeniem i uważają, że małżonkowie tworzą ładną parę:

„Ale ładny duet. Gratulacje i szczęścia!”

„Żeby Wasza miłość była zawsze taka, jak na tych zdjęciach. Wszystkiego dobrego!”

„Wyglądacie cudownie, przepięknie.”

„Gratulacje, stu lat razem!”

„Cóż za ślub, co za uczucie, to jest prawdziwa miłość. Dziękuję, że chcieliście się tym podzielić.”

Trudno się nie zgodzić z tymi opiniami. Świeżo upieczeni małżonkowie naprawdę pięknie wyglądają razem.

Źródło: „Jastrzabpost.pl”