„Twoja twarz brzmi znajomo” to jeden z najchętniej oglądanych programów na antenie Polsatu. W ostatnim odcinku doszło do zabawnej sytuacji. 

Ósmy odcinek show zaskoczył widzów. Warto dodać, że do końca programu pozostały tylko dwa odcinki.

Uczestnicy show mają za zadanie przeobrazić się w polską lub zagraniczną gwiazdę muzyki. Przemiana dotyczy wykonania utworu, a także i wyglądu. Otrzymane nagrody są przekazywane na cele charytatywne.

Już wkrótce będziemy mogli zobaczyć rywalizację Emilii Komarnickiej-Klynstry, Eweliny Lisowskiej, Łukasza Zagrobelnego, Adama Stycharczuka i Jeremiego Sikorskiego.

Jak informuje portal chillizet.pl w ostatnim odcinku Łukasz Zagrobelny zaśpiewał piosenkę Sama Getza „Legendary”. W momencie wykonania utworu wokaliście wypadła… sztuczna szczęka, która była elementem kreacji gwiazdy.

Sytuacja została zauważona nie tylko przez kamery. Komentarze dodały Małgorzata Walewska i Kasia Skrzynecka.

– „Łukasz, zęby Ci wypadły. Znakomite były twój spokój wodza i opanowanie” – mówiła Małgorzata Walewska.

– „Utwór był przepięknie zaśpiewany. Z emocjonalnością, napięciem, chyba jeszcze większym niż w oryginale, bo twoja była wersja koncertowa. Nie słyszałam tam ani przez sekundę ani twojego głosu, ani twojego naturalnego wibrata” – dodała Kasia Skrzynecka.

Występ skomentowali także internauci: „Zęby wygrały wszystko i to jest legendary”, „Jeszcze z utratą szczęki był w stanie zaśpiewać do końca i to tak podobnym głosem. To ja go szanuję!”, „Każdy by chciał tak śpiewać bez zębów”.

To nie jedyna smieszna sytuacja z odcinka. Po wystepie Komarnickiej Skrzynecka udawała kurę, przedrzeźniając jedną z piosenkarek. Zobaczymy, czym zaskoczy program w kolejnych odcinkach show!

Pisaliśmy także o wyjściu publicznym gwiazdy Alutki z „Rodziny zastępczej”: PAMIĘTACIE ALUTKĘ Z „RODZINY ZASTĘPCZEJ”? AKTORKA WRÓCIŁA NA SALONY… I TO NIE SAMA!

Chcesz znać więcej faktów z życia gwiazd? Sprawdź tutaj: ANNA MUCHA O KROK OD POWAŻNEJ CHOROBY. GWIAZDA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA SZCZERE WYZNANIE

Jana Slinkina