Związek Seleny Gomez i Justina Biebera przeszedł już do historii. Choć media dalej doszukują się sensacji, sami zainteresowani nie mają się już ku sobie. Justin Bieber ostatnio poślubił piękną Hailey, a Selena wydała kolejne utwory, które stały się dla artystki swoistym oczyszczeniem.

Jak podaje ,,Party” Selena Gomez coraz częściej pokazuje się publicznie. Ostatnio pojawiła się nawet w Nowym Jorku. Nie dało się nie zauważyć, że artystka promienieje. Na jej twarzy gościł uśmiech i wyglądała na szczerze zadowoloną.

Selena niedawno udzieliła szczerego wywiadu, w którym to opowiedziała o toksycznej relacji z Bieberem. Film możemy zobaczyć w serwisie YouTube na kanale ,,Zach Sang Show”.

Gdy po raz pierwszy doświadczasz miłości, to myślę, że to może być odrobinę toksyczne. Nie potrafisz racjonalnie myśleć o miłości, uzależniasz się od pasji i frustracji i walcząc o związek myślisz, że to jest miłość. Wierzyłam w te wszystkie rzeczy przez długi czas...” – powiedziała

Dzięki tej trudnej relacji Selena wyciągnęła pewne wnioski, dzięki temu już wie, czego chce od kolejnego związku.

Chciałabym, żeby było to prawdziwe. Nie chcę, aby mój kolejny związek był burzliwy i opierał się na braku komunikacji. Myślę, że kiedy dorastasz, to w końcu znajdujesz ludzi, którzy są odpowiedni dla ciebie i nadajecie na tych samych falach – powiedziała.

Mamy nadzieję, że kolejny partner wokalistki będzie tym na całe życie.

Więcej na temat Seleny Gomez znajdziesz tutaj: EX KONTRA NEXT, CZY TO POCZĄTEK „BURZY” MIĘDZY SELENĄ A HAILEY?

Oraz tutaj: SELENA GOMEZ PRZERYWA MILCZENIE. PO RAZ PIERWSZY OD ROZSTANIA ROZLICZA SIĘ ZE ZWIĄZKU Z BIEBEREM

Ewelina Rozworska