Jak podaje portal "Pomponik", Robert Lewandowski nie mógł powstrzymać się od tego, by nie pochwalić się swoim luksusowym samochodem. Zrobił to w dość nieoczekiwany sposób. Zabawkową miniaturkę takiego samego modelu pojazdu kupił starszej córce Klarze. Zrobił sobie z nią zdjęcie porównawcze. Cena cacka należącego do piłkarzaw wynosi około 1,5 miliona złotych.

Na zupełnie inną markę, model i kolor samochodu zdecydowała się natomiast żona sportowca. Anna Lewandowska z pewnością na ulicy rzuca się w oczy, gdy jedzie za kółkiem czerwonego Mercedesa G63 AMG o wartości prawie 800 tysięcy złotych.

Na podobną, choć zachowaną w nieco bardziej podróżniczym stylu terenówkę zdecydowała się Martyna Wojciechowska. Gwiazda stawia na wygodę i funkconalność. To ciekawe, że model samochodu jest dokładnie ten sam co model auta Lewandowskiej, a tak znacząco różnią się wyglądem.

Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z terenówki, SUV-ów i innych wysokich aut. Dziennikarka świetnie czuje się za kierownicą bardziej sportowego, nisko osadzonego pojazdu. Na co dzień jeździ Teslą Model 3, którą można zakupić od 270 tysięcy złotych.

Na typowo rodzinny samochód zdecydowali się Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela. Popularna para kupiła BMW 6X o wartości prawie pół miliona złotych. W ogromnym bagażniku auta na pewno zmieszczą się wózki ich dwóch małych córek.

O powiększającej się rodzinie pomyślała również Klaudia Halejcio, która wybrała białego SUV-a marki Mercedes. To warty ponad dwieście tysięcy złotych model GLC Coupe. Trzeba przyznać, że jego cena nie jest tak zawrotna jak w przypadku pojazdów innych gwiazd.

Izabela Janachowska natomiast jest wierna (podobnie jak Lewandowski) marce Bentley. Tancerka jednak nie ma w garażu sportowego samochodu, a zecydowała się na rodzinnego Bentayga S.

To również może Cię zainteresować: Internauci szybko nie zapomną słów Pierwszej Damy. Agata Duda w ogniu krytyki

Zobacz także: Doda szczerze o rodzicach. Te słowa poruszają. To przytyk w stronę Edyty Górniak?