Jak podaje "Jastrząb Post", Magda Gessler dba o kontakty z najbliższymi. To właśnie z rodziną spotkała się w niedzielne popołudnie, by celebrować wspólnie spędzony czas. Wszyscy zebrali się w restauracji - prawdopodobnie tej, której właścicielką jest Gessler. Na stole nie zabrakło przysmaków i pięknych, żywych i ulubionych kwiatów gwiazdy - piwoni.

Restauratorka opublikowała filmik, na którym widać zarówno jej córkę Larę Gessler wraz z mężem Piotrem Szelągiem, jak i jej syna Tadeusza wraz ze swoją ukochaną Małgorzatą Downar. Na nagraniu wypowiada czułe słowa do dzieci i ich partnerów.

I to jest nagroda, za moją dzisiejszą nagrodę. Być w takim towarzystwie i z taką miłością. Mam i dzieci. Kocham was bardzo.

Co ciekawe, w komentarzach pod filmikiem posypały się gratulacje. Obserwatorzy profilu Magdy Gessler nie tylko cieszyli się na widok popularnej rodziny, ale sugerują, że ma ona się niebawem powiększyć. Oczy wszystkich zwrócone zostały w stronę partnerki Tadeusza - Małgorzaty.

Internauci stwierdzili, że po kobiecie widać oznaki ciąży. Magda Gessler jeszcze nie potwierdziła oficjalnie tych doniesień. Myślicie, że znów zostanie babcią? Jeżeli tak, to gratulujemy.

To również może Cię zainteresować: Pomagałem rodzicom od lat. Gdy moje dziecko zachorowało, wydziedziczyli mnie

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka opublikowała zdjęcie z Pierwszej Komunii córki. Dziewczynka wygląda naprawdę uroczo