Najnowsze fotki Anny Dereszowskiej, które właśnie pojawiły się w mediach robią prawdziwą furorę. Fani nie mogą napatrzeć się na to, jak wspaniale aktorka prezentuje się będąc w ciąży. Fani są pod wrażeniem i nawet wybaczyli jej małą wpadkę na wizji, która miała miejsce ostatnio... O co chodzi?

Anna Dereszowska bez wątpienia należy do grona najbardziej lubianych i popularnych aktorek polskiego show – biznesu. Kobieta znana jest przede wszystkim z udziału w znanych serialach i filmach, a także występowania w teatrze, ale swoich sił próbuje również jako wokalistka.

Od samego początku pojawienia się w telewizji aktorka zyskała ogromną sławę i sympatię ze strony widzów, którzy bardzo chętnie śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych - tam kobieta dzieli się zarówno swoim życiem zawodowym, jak i prywatnym.

Anna Dereszowska kwitnie w ciąży!

Kilka miesięcy temu aktorka podzieliła się z fanami wspaniałą nowiną - wraz z partnerem spodziewają się dziecka.

Wczoraj zaś w Opolu odbył się pierwszy dzień 58. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej, na którym Dereszowska miała okazję wystąpić. W długiej, błyszczącej sukni eksponującej ciążowe krągłości prezentowała się fenomenalnie – tak, że fani wybaczyli jej kilka wpadek podczas śpiewania na scenie.

Anna Dereszowska/ plotek.pl