Najnowsze słowa wypowiedziane przez Katarzynę Cichopek oraz jej męża mogą zszokować wiele osób. Okazuje się, że ich syn powoli zaczyna otrzymywać nieprzychylne komentarze od rówieśników i nie tylko. Jak nastolatek sobie z tym radzi?

Jak powszechnie wiadomo, osoby rozpoznawalne i istniejące w show – biznesie od lat muszą zmagać się z wszechobecnym hejtem i często bezpodstawną krytyką. Wiele osób nie radzi sobie z tym, co jest powodem występowania różnych problemów na tle psychicznym.

Kiedy jednak początkujący celebryta upora się z tym ciężarem, potem staje się coraz bardziej odporny na tego typu komentarze na swój temat, aż w końcu całkiem przestaje zwracać na nie uwagę.

Syn Katarzyny Cichopek zmaga się z hejtem?

Podczas udzielania jednego z wywiadów Katarzyna Cichopek oraz jej mąż, Marcin Hakiel zostali zapytani o to, czy ich dzieci, wkraczające w wiek nastoletni zmagają się z hejtem.

Para wyznała, że niestety ich 12 – letni syn powoli zaczyna czytać w sieci nieprzychylne komentarze na temat swoich rodziców czy swój. Wyznali, że w tym wieku starają się mu wytłumaczyć, aby nie zwracał na to uwagi, lecz chłopiec nie zawsze rozumie, dlaczego rodzina otrzymuje hejt od osób, które ich nie znają.