Najnowszy przeprowadzony z Agnieszką Radwańską wywiad robi w sieci prawdziwą furorę! Kobieta postanowiła szczerze opowiedzieć o jednym z najważniejszych dni w swoim życiu, jakim był jej ślub. Suma pieniędzy, jakie wydała jest imponująca! Fani są zszokowani tą kwotą! Co takiego jeszcze zdradziła?

Agnieszka Radwańska to bez wątpienia jedna z najlepszych i najbardziej lubianych w Polsce tenisistek, która na arenie sportowej od lat odnosi ogromne sukcesy. Fani uwielbiają ją nie tylko za wspaniałe osiągnięcia zawodowe, ale także za sam styl bycia i naturalność.

Kobieta cztery lata temu stanęła na ślubnym kobiercu i właśnie z tej okazji została zaproszona do kultowego programu Izabeli Janachowskiej “Śluby gwiazd”, gdzie opowiedziała o tym wielkim dniu.

Ta kwota imponuje!

Agnieszka Radawańska wyznała, że na tę uroczystość przygotowała aż trzy suknie – dwie na wesele, trzecią na poprawiny. Pierwsza, główna z nich miała na sobie sześć tysięcy kamieni, a także... sto metrów tiulu!

- Swoją sukienkę robiłam osiem miesięcy, (...) ale chciałam mieć sukienkę tak wyjątkową, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. (...) Wiedziałam, że na pewno nie chcę skromnej sukienki, musiało się świecić. Było na niej sześć tysięcy kamieni i 100 metrów tiulu. - wyznała.

Łącznie na same kreacje gwiazda wydała aż 52 tysiące złotych!