Najnowsza informacja dotycząca jednej z najbardziej popularnych celebrytek właśnie wyciekła do mediów. Sylwia Bomba opowiada o jej fantastycznej przemianie oraz pokazuje ją raz po raz na kolejnych fotkach w mediach społecznościowych. Te fotki robią prawdziwą furorę, a fani są pod ogromnym wrażeniem! Celebrytka sama nie kryje dumy z tego, co udało jej się osiągnąć. O co chodzi?

Sylwia Bomba bez wątpienia jest postacią uwielbianą przez tysiące Polaków. Kobieta swoją rozpoznawalność i sympatię zyskała dzięki udziałowi w programie “Gogglebox. Przed telewizorem” emitowanym w stacji TTV. Na swoim Instagramie ma prawie 800 tysięcy obserwatorów, co oznacza, że fani pokochali ją od samego początku pojawienia się w mediach!

Wow, ale przemiana!

Celebrytka bierze udział w aktualnej edycji “Tańca z Gwiazdami” i z wielką chęcią relacjonuje każdy fragment tej przygody. Nietrudno się domyślić, że aby nauczyć się choreografii należy spędzić wiele godzin na sali treningowej, a taki częsty i intensywny trening z całą pewnością odbija się potem na wyglądzie.

Sylwia Bomba przekonała się o tym na własnej skórze, gdyż treningi u niej przynoszą spektakularne efekty. Kobieta jest dumna, że prezentuje się smuklej i sama przyznała, że już straciła sporo centymetrów!