Najnowsza wypowiedź Barbary Kurdej – Szatan wzbudziła ogromne zainteresowanie w mediach i pośród fanów gwiazdy. Kobieta w jednym z udzielonych wywiadów postanowiła wymownie wypowiedzieć się o TVP. Padły naprawdę mocne słowa - fani są pod wrażeniem i zdecydowana większość z nich popiera poglądy aktorki. O co chodzi?

Barbara Kurdej – Szatan należy do grona gwiazd, które na polskiej scenie show – biznesu są szczególnie mocno lubiane i znane. Kobieta od lat pokazuje prawdziwą siebie w mediach i nie boi się głosić swoich poglądów. Tak też było ostatnim razem.

Padły mocne słowa!

Ostatnio bardzo głośno było o zwolnieniu kultowych gwiazd z Telewizji Polskiej, jak Michał Szpak oraz Andrzej Piaseczny. Barbara Kurdej – Szatan została zapytana o powód rozwiązania umowy w tych przypadkach.

- Bardzo fajnie, że Piasek będzie w Polsacie, że go przejęli. Super, że Michał Szpak koncertuje w TVN-ie. To są nasze polskie, fantastyczne bardzo lubiane gwiazdy i ja ogromnie im kibicuję (…). Wiadomo, że odświeżanie programu jest fantastycznym argumentem. Oczywiście – odświeżają, ale co tam było pod spodem, to jest chyba oczywista sprawa. - wypowiedziała się z wymownym śmiechem, jednoznacznie wskazując, iż powodem były poglądy polityczne.