Najnowsze informacje dotyczące popularnego programu rozrywkowego “Top Model” właśnie ujrzały światło dzienne. Joanna Krupa wyznała całą prawdę! Teraz już wszystko wiadomo, fani długo czekali na tę informację! O co chodzi?

Program “Top Model” bez cienia wątpliwości należy do najbardziej lubianych i najchętniej oglądanych programów rozrywkowych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Od samego początku pojawienia się na ekranach telewizorów wzbudzał ogromne zainteresowanie, gdyż ta tematyka jest intrygująca - zwłaszcza wśród młodych osób chcących zmierzyć się ze światem modelingu.

W Polsce właśnie rozpoczyna się 10 już edycja show, a widzowie już nie mogą doczekać się na zmagania swoich faworytów wychwyconych na castingach.

Jak zawsze, uczestniczki i uczestnicy będą musieli zmierzyć się z niełatwymi zadaniami, gdyż chodzenie po wybiegu czy pozowanie do zdjęć tylko z pozoru wydaje się niczym trudnym. Czasem trzeba pokonać własne słabości i bariery, a dalej dostają się tylko najlepsi.

Joanna Krupa zdradziła ważną informację!

W każdej edycji programu uczestnicy jadą na szczególnie ważne wydarzenie w świecie mody – jest to Fashion Week, który zawsze odbywa się w innym miejscu. Gdzie będzie tym razem?

Joanna Krupa pod najnowszym zdjęciem na Instagramie zdradziła, że... w Pradze!