Całkiem nowe informacje o uczestnikach nowego programu “40 kontra 20” właśnie ujrzały światło dzienne. Czy Robert i Kinga zaręczyli się? Wszystko na to wskazuje, fani nie kryją radości i nie mają nawet najmniejszych wątpliwości! Czy to prawda?

Program “40 kontra 20” emitowany jest od niedawna w polskiej telewizji. Mimo to jednak cieszy się wyjątkową popularnością i niesamowitą oglądalnością, ponieważ zaskakująca jest sama formuła i fabuła show.

W “40 kontra 20” ukazane jest, że dla miłości wiek nie stanowi żadnego ograniczenia czy bariery – z tego względu w programie jest dwóch mężczyzn w wieku 40 oraz 20 lat, a także kilka kobiet, także w różnym wieku.

Uczestnicy przez cały czas trwania programu poznają się i wybierają między sobą, z kim mogliby stworzyć parę. Po ostatniej edycji show powstał związek, który nadal trwa i ma się świetne w życiu prywatnym, a tworzą go Robert Kochanek oraz Kinga Zapadka.

Czy para zaręczyła się?!

Od jakiegoś czasu w mediach powstały spekulacje o zaręczynach pary. Ostatnio zaś kobieta pojawiła się publicznie w pięknym pierścionku, którego nie próbowała ukrywać. Okazję, na którą go dostała zachowała jednak dla siebie, lecz fani nie mają wątpliwości co do zaręczyn.

- To bardzo piękny pierścionek. Jest od wyjątkowej osoby, ale nie mogę zdradzić z jakiej okazji go dostałam. - wyznała.