Najnowsze informacje dotyczące jednej z najmłodszych rodzin wśród influencerów, Jasia Dąbrowskiego oraz Sylwii Przybysz, a także dwójki ich dzieci właśnie ujrzały światło dzienne. Para zebrała się na wyjątkowe wyznanie – powiedzieli coś, czego zupełnie nikt się nie spodziewał. To naprawdę wspaniałe wieści! Fani nie kryją zaskoczenia – o co chodzi?

Jan Dąbrowski oraz Sylwia Przybysz należą do grona najbardziej popularnych i uwielbianych - zwłaszcza wśród młodzieży - twórców internetowych. Młody mężczyzna zasłynął w sieci dzięki tworzeniu nagrań na YouTube, dziewczyna zaś od lat zachwyca swoich fanów niesamowitą barwą głosu tworząc własne utwory muzyczne.

Jedna z najbardziej lubianych rodzin w sieci!

Para stała się jeszcze bardziej popularna i intrygująca w momencie ogłoszenia światu, że spodziewają się dziecka. Ponadto, niedługo po narodzinach ogłosili kolejną, taką samą nowinę! Aktualnie para ma dwie małe córeczki, a fani uwielbiają oglądać tę rodzinę.

Okazuje się jednak, że młodzi zakochani marzą o kolejnych potomkach, o czym powiedzieli mówiąc jednocześnie o swoim nowym domu.

- Dom aktualnie jest trochę za duży dla naszej czwórki. Ma 400 metrów kwadratowych. Mamy nadzieję, że nasza czwóreczka się powiększy, że będziemy mogli zostać rodzicami jeszcze. - wyznali.