Jak przypomina portal "Pomponik", Anna Cieślak i Edward Miszczak powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w sobotę 21 sierpnia. Na uroczystości nie zabrakło wielu znanych osób, którzy wspólnie z nowożeńcami świętowali ich wielki dzień. Państwo młodzi poprosili o to, aby w ramach prezentu ślubnego goście wsparli fundację TVN. Kilka podarków trafiło jednak do ich rąk. Wyjątkowy prezent otrzymali od Jerzego i Anny Staraków. O czym mowa?

Na ustach wszystkich

Związek Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka od początku budził wiele emocji, często bardzo skrajnych. Nie chcąc dawać powodu do plotek para starała się nie dać fotoreporterom okazji do sfotografowania ich razem, nawet w czasie wspólnych wyjść unikają rozmów ze sobą, nie wspominając o wspólnym pozowaniu na ściance.

Ze wszystkich sił starali się zachować dla siebie informacje o ich ślubie, co niestety się im nie udało. Ceremonia odbyła się w krakowskim kościele św. Anny w sobotę 21 sierpnia. Po ślubie nowożeńcy i ich goście bawili się w jednym z hoteli. Wśród weselników nie zabrakło sław, w tym m.in. Kuby Wojewódzkiego, Moniki Olejnik, Joanny Przetakiewicz, Rinke Rooyens'a, czy Agnieszki Woźniak-Starak.

Ślub Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka/YouTube @Plejada News
Ślub Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka/YouTube @Plejada News
Ślub Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka/YouTube @Plejada News

Prezenty ślubne

Państwo młodzi poprosili swoich gości o to, aby zamiast przynosić im ślubne prezenty, wpłacili datki na fundację TVN. Część gości zdecydowała się mimo wszystko przynieść upominki. Para młoda dostała ponoć szampana wartego niemal tysiąc złotych oraz obraz. Jednak najbardziej oryginalny prezent Edward Miszczak i jego żona otrzymali od Anny i Jerzego Staraków.

Jak donosi tygodnik "Rewia", Anna Cieślak i Edward Miszczak otrzymali od Staraków podróż poślubną! Trzeba przyznać, że rodzice tragicznie zmarłego producenta, Piotra Woźniaka-Staraka mają gest.

Edward Miszczak i Anna Cieślak/YouTube @Plejada
Edward Miszczak i Anna Cieślak/YouTube @Plejada
Edward Miszczak, Anna Cieślak/YouTube @Plotki Rozrywka

Co sądzicie o podarowanych nowożeńcom prezentach?

To też może cię zainteresować: Karol Strasburger przeszedł trudne chwile. Chodzi o jego córeczkę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Na dowodach osobistych pojawił się nowy symbol. Wymieniający dokument nie kryją zaskoczenia. Co oznacza ten dodatkowy znak

O tym się mówi: Premier Mateusz Morawiecki zabrał głos w sprawie powrotu dzieci do szkół. Jakie plany wobec uczniów ma rząd