Jak podaje portal "Plotek", Michał Wiśniewski ma pięcioro dzieci z trzema różnymi partnerkami. Nie tak dawno na świat przyszedł kolejny syn wokalisty - Falco. I choć można by przypuszczać, że to jemu poświęca najwięcej czasu, ponieważ to właśnie z matką chłopca tworzy aktualnie rodzinę, nic bardziej mylnego.

Gwiazdor dba o to, by utrzymywać przyjacielskiej stosunki ze wszystkimi swoimi pociechami ze związków małżeńskich z Mandaryną i Anną Świątczak. Michał opublikował wzruszający wpis, w którym wspomina pierwsze lata ojcostwa. Dodał archiwalną fotografię z małym Xavierem, który teraz jest już dorosłym, nastoletnim mężczyzną.

Jak Wiśniewski radził sobie wówczas z opieką nad dzieckiem? Dobrze, choć jak sam przyznaje, do ojcostwa jeszcze wtedy wcale nie dorósł i nie wiedział, jakie obowiązki są związane z rodzicielstwem.

Ten młody tata nie zdawał sobie jeszcze sprawy, że czeka go tak wiele wyzwań i że do ojcostwa nie dorósł. Przyszedł walec i wyrównał. Dziś jego syn jest jego przyjacielem, co nie zawsze idzie w parze. Kocham cię, synku! #tataisyn @wisniv #przyjaciele. A tak na marginesie kojarzycie, z jakiego miejsca i sytuacji pochodzi to zdjęcie? Michał Wiśniewski

Fani wokalisty docenili fakt, że potrafi utrzymywać tak dobre relacje ze wszystkimi dziećmi. Uznali to za rzadkość.

Taka przyjaźń między ojcem i synem to coś pięknego. Teledysk "Tobą oddychać chcę".

Jakie urocze dwie wisienki. Xawcio do schrupania.

To również może Cię zainteresować: Krzysztof Rutkowski Pochwalił Się Swoim Nowym Wozem. Cena Robi Wrażenie

Zobacz także: Marta Kaczyńska Zabrała Głos W Kwestiach Politycznych. Czy Wspiera Działania Swojego Wuja