Często niewiele potrzeba do tego, by całkowicie zmienić swój wygląd. Kilka kobiet postanowiło jedynie na zmianę fryzury. Efekt końcowy był spektakularny.

To nieprawdopodobne, jak fryzura potrafi zmienić wygląd człowieka

Wiele kobiet często boi się na spektakularną zmianę wyglądu. Od lat decydują się na tą samą fryzurę i farbę do włosów. Kobiety, które odwiedziły salon litewskiej stylistki Jurgity Malakauskaite mogą śmiało stwierdzić, że zmiany są często konieczne.

W sieci pojawiły się zdjęcia kobiet, które przeszły metamorfozę u wspomnianej stylistki. Kobieta wydobyła z nich to, co najlepsze.

Pierwsza klientka Jurgity Malakauskaite liczyła jedynie na podcięcie końcówek. Stylistka fryzur przekonała ją jednak do odważnej zmiany. Kobieta zgodziła się na odważnego boba i wygląda teraz zjawiskowo!

Te kobiety przeżyły prawdziwą przemianę

Kolejna pani miała znacznie krótsze włosy. Potrzebowały one nie tylko cięcia, ale również regeneracji. Trzeba przyznać, że zadowolona klientka wygląda teraz znacznie lepiej.

Ta pani zdecydowała się na naprawdę odważny krok. Ścięła dlugie włosy sięgające za ramiona na pixie cut! Jak Wam się podoba?

Jedna z klientek zdecydowała się również na przefarbowanie swoich blond włosów

Trzeba przyznać, że w ciemniejszym odcieniu wygląda korzystniej. Jak Wam się podoba praca litewskiej stylistki fryzur?

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO