Fani Antka Królikowskiego i Asi Opozdy mogą wreszcie odetchnąć z ulgą. Po burzliwym rozstaniu zakochanych nadszedł wreszcie happy end. Mało tego, para podobno stanie na ślubnym kobiercu.

Kiedy odbędzie się ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego?

Sensacyjne doniesienia stają się prawdą. Joanna Opozda i Antek Królikowski powiedzą sobie sakramentalne „tak”. Znamy szczegóły najbardziej wyczekiwanego ślubu w polskim show biznesie.

Joanna Opozda, Antek Królikowski/ Instagram: asiaopozda
Joanna Opozda, Antek Królikowski/ Instagram: asiaopozda
Joanna Opozda, Antek Królikowski/ Instagram: asiaopozda

Trzeba przyznać, że Antek Królikowski wpadł jak śliwka w kompot. Aktor, który uchodził za bawidamka, wreszcie postanowił się ustatkować. On i jego wybranka już niedługo staną na ślubnym kobiercu. Ceremonia odbędzie się w wyjątkowym miejscu.

Wymowny wpis aktorka wszystko zdradza

Jak donosi magazyn "Party" ślub odbędzie się na początku sierpnia. Para powie sobie sakramentalne tak w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Impreza weselna odbędzie się jednak poza stolicą. Para postanowiła urządzić przyjęcie w pałacu w Zdunowie.

Antek Królikowski i Joanna Opozda / YouTube:  Plotki Rozrywka
Antek Królikowski i Joanna Opozda / YouTube: Plotki Rozrywka

Wiele osób nie wierzyło jednak w doniesienia magazynu. Sam Antek Królikowski opublikował jednak dwuznaczny wpis, który mógł delikatnie zasugerować, że jego stan cywilny niebawem się zmieni. Aktor opublikował zdjęcie z planu.

"Ostatni dzień NA PLANECIE SINGLI"

- napisał Antoni Królikowski pod fotografią.

Jak myślicie, czy coś sugeruje?

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO