Katarzyna Dowbor ma dwójkę dzieci, Macieja i Marię. Jak podaje portal „Super Express”, gwiazda wystąpiła ostatnio z córką w sesji zdjęciowej i zapowiedziała coś nowego.

Burzliwe życie prywatne gwiazdy

Słynna dziennikarka może pochwalić się nie tylko owocną karierą, ale również dosyć udanym życiem prywatnym.

Obecna prowadząca program „Nasz nowy dom” emitowany przez telewizję Polsat aż trzykrotnie zawierała związek małżeński. Jej pierwszym mężem był Piotr Dowbor, z którym doczekała się syna Macieja, również gwiazdę Polsatu. Potem poślubiła kolejna Janusza Atlasa i Grzegorza Świątkiewicza.

Katarzyna Dowbor znana była ze swojej słabości do dziennikarzy. Z nieformalnego związku z redaktorem naczelnym „Polityki” Jerzym Baczyńskim ma córkę Marysię, która skończyła już 22 lata.

Wspólny projekt

Dziennikarka jest bardzo związana ze swoją córką. Wiadomo, że interesuje się ona historią sztuki , filozofią i psychologią, a także obecnie studiuje te dwa ostatnie kierunki w Wielkiej Brytanii.

Ostatnio wzięła udział w sesji zdjęciowej ze sławną mamą. Efekty tej sesji Katarzyna Dowbor pokazała w mediach społecznościowych. Przy okazji dała do zrozumienia, że szykuje się jakaś niespodzianka.

„Matka i córka. Razem z Marysią szykujemy dla Was niespodziankę! Pozdrawiamy” – zapowiedziała prowadząca program „Nasz nowy dom”.

Myślicie, że córka Katarzyny Dowbor pójdzie w jej ślady i zacznie karierę w telewizji?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niezgoda w Platformie Obywatelskiej. Rafał Trzaskowski nie miał litości dla Borysa Budki. Padły ostre słowa w kierunku szefa klubu

Jak informował portal „Życie.news”: Dariusz Siatkowski pozostawił po sobie wielką lukę w aktorskim świecie. Co się stało z gwiazdorem hitu "Kogel-mogel"? Niewyjaśnione okoliczności

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: To nie koniec zimnej wojny pomiędzy Harrym i Meghan a rodziną królewską. Doszło do kolejnego przytyku w stronę pary. Co się stało

Sprawdź także ten artykuł: Czy powrót dzieci do nauki stacjonarnej będzie możliwy? Wiadomo, co wydrzyj się po 1 września. Są już oficjalne wiadomości