Grażyna Torbicka to prezenterka, którą z pewnością kojarzą zarówno widzowie Telewizji Polskiej, jak i TVN-u. Pracę w telewizji rozpoczęła ona już w 1985 roku i do tej pory stale odnosi coraz to nowe sukcesy w zawodzie.

Niedawno Torbicka mogła się poszczycić rolą dyrektor artystycznej podczas jednego z największych wydarzeń polskiej branży filmowej - Festiwalu Dwa Brzegi. W jakim stroju pojawiła się na wydarzeniu?

Wygląd dziennikarki zapiera dech w piersiach

Festiwal Dwa Brzegi to wydarzenie, którego co roku z niecierpliwością wyczekują przedstawiciele wszelkich artystycznych branż - a przede wszystkim branży filmowej. Za jego powodzenie odpowiedzialny jest cały zespół utalentowanych osób, który ciężko zapracował na renomę festiwalu.

Wśród osób odpowiedzialnych za sukces wydarzenia znalazła się Grażyna Torbicka, która pełni funkcję dyrektor artystycznej festiwalu - nie mogło jej więc zabraknąć podczas pierwszego dnia wydarzenia. Jej widok zachwycił wszystkich obecnych!

Pomimo faktu, że dziennikarka ma na karku już 62 lata, to bez dwóch zdań uroda jej dopisuje. Podczas festiwalowej konferencji pojawiła się ona w zwiewnej, pudroworóżowej sukience, a na scenie podczas właściwego wydarzenia zachwyciła wszystkich swoją kreacją w postaci eleganckiej, czarnej sukni oraz sandałów na szpilkach.

Wygląd prezenterki zachwycił zarówno wszystkich obecnych na festiwalu, jak i internautów oglądających zdjęcia z wydarzenia. Nie szczędzono jej komplementów na temat urody, która pomimo wieku pozostaje nienaganna.

Zobacz także: To nie koniec zimnej wojny pomiędzy Harrym i Meghan a rodziną królewską. Doszło do kolejnego przytyku w stronę pary. Co się stało

Może cię zainteresować: Katarzyna Dowbor pokazała dorosłą córkę. Marysia jest podobna do ojca? Możliwe, że pójdzie w ślady matki

Pisaliśmy również o: Anna Dereszowska w pełni szczęścia. Niebawem powita na świecie kolejne dziecko. Przez przypadek zdradziła płeć