Jak podaje "Super Express", Katarzyna Dowbor zazwyczaj chwali się w social mediach relacją ze swoim popularnym synem Maciejem oraz jego rodziną (żoną Joanną Koroniewską oraz jego dwiema córkami). Mało kto wie, że dziennikarka jest również mamą dwudziestodwuletniej Marii. Czym zajmuje się młoda kobieta?

Maria nie tak dawno zaczęła studia. Wyjechała do Wielkiej Brytanii, by tam kształcić się w dziedzinach psychologii i filozofii. Wróciła do Polski, ponieważ zmusił ją do tego lockdown i sytuacja na świecie związana z pandemią koronawirusa. Co będzie chciała robić w przyszłości?

Katarzyna Dowbor
Katarzyna Dowbor
Katarzyna Dowbor

Córka Katarzyny Dowbor jest owocem związku prezenterki z Jerzym Baczyńskim, redaktorem naczelnym "Polityki". Maria ostatnio pokazała się na instagramowym profilu mamy, pozując z rodzicielką do wspólnego zdjęcia. Fani stwierdzili, że młoda kobieta jest bardziej podobna do ojca niż do Katarzyny.

Przyrodnia siostra Maciej Dowbora będzie chciała chyba współpracować z matką i możliwe, że już niedługo zaangażuje się w jakiś projekt medialny. Przynajmniej można tak wnioskować z wpisu, który znalazł się na koncie Dowbor.

Matka i córka. Razem z Marysią szykujemy dla Was niespodziankę.

Na fotografii widać, że obie przytulające się do siebie panie są na jakimś planie zdjęciowym. Szykuje się wspólna sesja czy praca? Nie możemy doczekać się efektów.

To również może Cię zainteresować: Prawdziwa Gratka Dla Fanów "Zbuntowanego Anioła". Bohaterowie Spotkali Się Po Wielu Latach. Jak Teraz Wyglądają

Zobacz także: Piotr Żyła Coraz Śmielej Chwali Się Nową Miłością. To Zdjęcie Z Ukochaną Mówi Samo Za Siebie