Jak podaje "Super Express", Ewa Bilan-Stoch (żona Kamila Stocha) nie aspiruje do bycia celebrytką. Unika kontaktów z mediami, nie udziela wielu wywiadów, na Instagramie (w porównaniu do innych partnerek sportowców) nie pokazuje nadto swojego życia prywatnego. Dlatego każde udostepnione przez nią zdjęcie, które uchyla choć rąbka tajemnicy na temat codzienności popularnego małżeństwa, jest dla jego fanów na wagę złota.

Tym razem Ewa towarzyszyła mężowi na Słowenii. Para wybrała się tam, ponieważ Kamil jest sternikiem odbywającego się w tym kraju zgrupowania młodzieży z klubu KS Eve-nement Zakopane.

Kamil Stoch/ instagram: kamilstochofficial
Kamil Stoch/ instagram: kamilstochofficial
Kamil Stoch/ instagram: kamilstochofficial

Ukochana Stocha korzysta więc z uroków odwiedzonego miejsca i zrobiła sobie zdjęcie na tle rajskich, górskich widoków. Usiadła tuż nad brzegiem jeziora i wyeksponowała długie nogi. Bardzo spodobała się internautom w takim wydaniu.

Jezu, jaka pani jest piękna. Pani Ewo, taka pani śliczna. Wow! internauci

Zgadzacie z pochlebnymi komentarzami fanów i również uważacie, że Ewa powinna wstawiać takie piękne fotografie częściej?

To również może Cię zainteresować: Ekstremalne Warunki Pogodowe. Synoptycy Biją Na Alarm. Ostrzeżenia Dla Sześciu Województw

Zobacz także: Joanna Koroniewska Otrzymuje Niemiłe Komentarze Na Swój Temat. Sprytnie Się Z Nimi Rozprawiła