Jak podaje portal "Party", Joanna Koroniewska zdobyła popularność kilkanaście lat temu jako Gosia z "M jak miłość". Szerszą rozpoznawalność przyniósł jej również medialny związek z Maciejem Dowborem. Gwiazda bardzo chętnie pokazuje fanom swoje prywatne życie za pośrednictwem Instagrama, dlatego wystawia się na krytykę.

Aktorka otrzymuje od internautów często niepochlebne opinie na swój temat - szczególnie dotyczące wyglądu. Joanna słyszy, że za mocno "szczerzy zęby", że jest za chuda i nie może pochwalić się dużym biustem.

Gwiazda pokazuje, że ma dystans do siebie, dlatego znając krytyczne komentarze fanów, sama je wyprzedza.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska. Źródło: Youtube
Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska. Źródło: Youtube

Nie tak dawno dodała zdjęcie z mężem. Pozuje do niego w kostiumie kąpielowym. Z humorem wspomniała o rozmiarze piersi, wiedząc, że fotografia może rozbudzić prawdziwych hejterów doszukujących się wad w jej wyglądzie.

Właśnie zdałam sobie sprawę po tym zdjęciu, że nawet mój mąż ma większy biust ode mnie. Oczywiście wiadomo - @maciej_dowbor to same mięśnie. No dobra, ale chyba ustaliliśmy, dziewczyny, że rozmiar nie ma znaczenia?! A może jednak ma?! Ale tylko i wyłącznie u facetów - dogadani?! A właściwie dogadane?! Joanna Koroniewska

Jak podoba Wam się riposta Koroniewskiej? Trafna i zabawna?

Joanna Koroniewska/ instagram:joannakoroniewska
Joanna Koroniewska/ instagram:joannakoroniewska
Joanna Koroniewska/ instagram:joannakoroniewska

To również może Cię zainteresować: Rodzinna Sielanka Trwa W Najlepsze. Aleksandra Szwed Wypoczywa Nad Polskim Morzem

Zobacz także: Piotr Żyła Coraz Śmielej Chwali Się Nową Miłością. To Zdjęcie Z Ukochaną Mówi Samo Za Siebie